Po šio pralaimėjimo „Liverpool“ su 74 taškais liko antroje vietoje, bet jau trimis atsilieka nuo lyderio Londono „Arsenal“, o už nugaros – tašku mažiau surinkusi, bet dvi rungtynes atsargoje dar turinti „Manchester City“.

Iki sezono pabaigos „Liverpool“ lieka sužaisti keturis mačus. Per paskutinius keturis turus J. Kloppe komanda laimėjo tik kartą ir iš galimų 12 taškų tesurinko 4.

Vos 16-oje vietoje žengiantį „Everton“ klubą į pergalę nuvedė Jarrado Branthwaite’o (27’) ir Dominico Calverto-Lewino (58’) įvarčiai.

„Everton“ namie prieš „Liverpool“ buvo nelaimėjusi beveik 14 metų.

Kitame susitikime „Manchester United“ namie 4:2 (1:1) susitvarkė su „Sheffield United“.

Svečiai pirmavo po Jaydeno Bogle’o įvarčio 35 min., bet rezultatą netrukus išlygino Harry Maguire’as (42’).

Po pertraukos „Sheffield United“ vėl išsiveržė į priekį, kai 50-ąją minutę pasižymėjo Benas Beretonas Diazas, tačiau vėliau jau sekė tik raudonųjų velnių tikslūs smūgiai.

11 m baudinį realizavęs Bruno Fernandesas 61 min. rezultatą išlygino, netrukus portugalas pridėjo ir dar vieną tikslų smūgį, o mačą uždarė Rasmusas Hojlundas (85’).