Jau pirmąją čempionato dieną išryškėjo lyderiai, kurie savo pozicijas išsaugojo iki pat varžybų finalo ir tapo nugalėtojais. Vyrų turnyre čempionatą laimėjo Lietuvos atstovas Arnas Kaunas, sužaidęs per 218 smūgių (70-73-75), moterų varžybose nugalėtoja tapo golfo žaidėja iš Latvijos Linda Dobelė (rezultatas 241 smūgis; 79-81-81).

Antrąją vietą vyrų įskaitoje užėmė golfo žaidėjas iš Latvijos Davis Pukstas (rezultatas 237 smūgiai), o trečiąją – lietuvis Antanas Sadauskas (261 smūgis).

Moterų antroji antroji vieta teko latvei Indrai Eninai (rezultatas 261 smūgis), o trečioji vieta – Lietuvos atstovei Miglei Rusteikaitei, sužaidusiai per 265 smūgius.