R. Labuckas ir T. Gadeikis lengvai laimėjo kvalifikacinį plaukimą ir iš karto pateko į finalą.

Lietuviai finale distanciją įveikė per 37,101 sekundės ir 0,312 sekundės aplenkė antroje vietoje likusius rusus Viktorą Melantjevą bei Nikolajų Lipkiną.

Bronzą iškovojo Baltarusijos duetas - Dmitrijus Rebčenka ir Aleksandras Vovčeckis - nuo lietuvių atsilikęs 0,498 sekundės.

Rezultatas:

C-2 200 m finalas:

1. Raimundas Labuckas/Tomas Gadeikis (Lietuva) - 37,101 sek.;
2. Viktor Melantjev/Nikolaj Lipkin (Rusija) - atsiliko 0,312;
3. Dmitrij Rebčenka/Aleksandr Vovčeckij (Baltarusija) - 0,498.

Čempionų garbei atliekamas Lietuvos himnas skambėjo stebint 20 tūkst. žiūrovų.

Vienvietę kanoją sekmadienį finale irklavęs Jevgenijus Šuklinas 200 m nuplaukė per 39,819 sekundės ir užėmė penktą vietą.

Čempionu tapo Valentinas Demjanenka (39,339 sek.) iš Azerbaidžano, antras finišavo rusas Ivanas Štylis (39,573 sek.), trečias - ispanas Alfonso Benavidesas (39,687 sek.).

J. Šuklinas užsitikrino kelialapį į 2012 metų Londono olimpines žaidynes.

Baidarininkų maratone (5000 m) startavęs Ričardas Nekriošius buvo diskvalifikuotas.

Sekmadienį lietuviai startavo dar dviejose valčių klasėse: baidarininkas Egidijus Balčiūnas B finale finišavo ketvirtas ir bendroje įskaitoje užėmė 13-ą vietą, o baidarę dvivietę C finale irklavę Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas finišo liniją kirto treti ir bendroje įskaitoje liko 21-i.