Ne pati silpniausia sudėtimi Rytų konferencijos komanda „Hockey punks“ iki šiol nebuvo ragavusi pergalės skonio.

Rungtynėse su „Meteoru“ „pankai“ varžovams ledo išlyginti rezultatą tik pirmo kėlinio viduryje, vėliau tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir tvirtai kontroliavo rungtynių eigą.

Pirmą įvartį šiame sezone „pankams“ pelnė G. Liaudanskas „Svaras“, kuris labiau žinomas kaip „G&G Sindikatas” repo grupės narys. Beje, „Svaras“ prisidėjo dar prie vieno komandos įvarčio, kai atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui ir netiesiogiai padėjo savo ekipai, kuri pelnė įvartį žaisdama mažumoje. Tuo metu „Svaras“ ilsėjosi ant prasižengusiųjų suolo, o jo ekipa sugebėjo pelnyti įvartį net ir turėdama vienu žaidėju mažiau ant ledo.

Rungtynių pabaiga buvo itin karšta. Trečio kėlinio viduryje dėl šiurkštumo pašalinus iš aikštelės du „Hockey punks“ žaidėjus ir vieną „Meteoro“ atstovą, „pankai“ dar kartą pelnė įvartį žaisdami mažumoje ir padidino rezultatą iki 7:3. Nurimę „Hockey punks“ žaidėjai vos išnešė sveiką kailį, mat varžovai vieną po kito ėmė mušti įvarčius ir iki rungtynių pabaigos likus 29 sekundėms rezultatas sušvelnėjo iki 7:6.

Tačiau vėliau įvarčių pelnyta nebuvo ir „pankai“ šventė pirmą pergalę sezone, pabėgę iš paskutinės turnyro lentelės vietos.

„Hockey punks“ – „Meteoras“ 7:6 (2:1, 3:1, 2:4).

„Hockey punks“: M. Daukševičius 3, R. Tauras, G. Liaudanskas „Svaras“, M.Kartenis ir E.Ivankevičius po 1 įvartį.

„Meteoras“: D.Virbickas ir A.Saščenkovas po 3 įvarčius.

„Juodupės“ ledo ritulio pamoka Vilniaus klubui

Juodupės „Juodupės“ komanda Nacionalinėje ledo ritulio lygoje iškovojo antrą pergalę I-o diviziono Rytų konferencijoje, 9:5 (3:2, 3:1, 3:1) nugalėjusi praėjusių metų konferencijos čempionę Vilniaus „Ober-Haus“ komandą. Prieš šią dvikovą „Juodupės“ ekipoje buvo užregistruoti du legionieriai iš Latvijos, kurie sustiprino komandą ir tai buvo matyti dvikovoje su „Ober-Haus“.

Vilniečiai priešinosi varžovams, kurių gretose latviai pelnė daugiau nei pusę įvarčių. „Juodupė“ visą laiką pirmavo ir persvarą padidino paskutiniame kėlinyje, kai įgijo trijų įvarčių persvarą.

Šis „Juodupės“ sustiprėjimas tik dar labiau padidino susidomėjimą Rytų konferencija, kuri ir taip šiame sezone itin stipri. Aštuonių komandų turnyre iki šiol neišaiškėjo nė viena komanda lyderė.

„Juodupė“ – „Ober-Haus“ 9:5 (3:2, 3:1, 3:1).

„Juodupė“: A. Dobrovolskis 4, I. Kokinsas, E. Malcius, O. Afanasjevas, M. Sakaitis ir R.Vasiliauskas po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: N. Sidorovas, S. Lynikas, A. Sidorovas, I. Reisas ir A. Adomavičius po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Sudūva“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Crazy puck“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencijoje Marijampolės „Sudūva“ 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Kauno „Crazy puck“ ekipą ir išsaugojo antrą poziciją konferencijoje. Marijampoliečiams pergalė nebuvo lengva. Greitai pelnę du įvarčius ir jau 7 rungtynių minutę pirmavę 2:0 „Sudūvos“ žaidėjai nusiramino ir sunkiai skynėsi kelią varžovų vartų link.

Paskutiniame kėlinyje pridėję dar vieną įvartį, marijampoliečiai išsaugojo savo vartus „sausus“ ir iškovoję devintą tašką ir toliau žengia antroje pozicijoje.

Kauno klubas ir toliau lieka be taškų ir kartu su Klaipėdos „Kirais“ yra dvi komandos visame divizione šiame sezone dar nežinančios pergalės skonio.

„Sudūva“ – „Crazy puck“ 3:0 (2:0, 0:0, 1:0).

„Sudūva“: V. Paškevičius 2, R. Akelaitis 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):