Po pergalės baltarusės išsaugojo trečiąją vietą grupėje, o Rusijos rinktinė lieka tik ketvirta.

Be pralaimėjimų E grupėje kol kas žengia Lietuvos ir Čekijos krepšininkės. Čekių komanda vėlyvą ketvirtadienio vakarą 56:51 (18:12, 8:10, 10:15, 20:14) nugalėjo be pergalių antrame etape liekančią Turkijos ekipą ir susigrąžino pirmąją poziciją grupėje.

Apylygiame susitikime lemtinga tapo atkarpa ketvirtame kėlinyje, kai per 6 minutes Čekijos rinktinė spurtavo 12:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (54:42). Mačo pabaigoje turkės dar bandė vytis varžoves, bet šios jau buvo per toli.

Tuo pačiu čekės bei lietuvės užsitikrino vietas ketvirtfinalyje.

Į varžybų ketvirtfinalį pateks po keturias pajėgiausias E ir F grupių rinktines.

Statistika

Baltarusija – Rusija 62:51 (10:14, 14:11, 26:15, 12:11)

Baltarusija: N. Marčanka 11 taškų, J. Levčenka 10 (11 atk. kam.), N. Trafimava 9, K. Snycina ir J. Dureika po 7.

Rusija: M. Stepanova 12 (6 atk. kam., 5 per. kam.), J. Daniločkina 10, I. Korstin 7, S. Abrosimova 6.

Turkija – Čekija 51:56 (12:18, 10:8, 15:10, 14:20

Turkija: T. Palazoglu ir N. Yilmaz (7 atk. kam.) po 11, N. Nevlin 7, B. Vardarli (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir B. Caglar po 6.

Čekija: K. Elhotova 19 (3/3 trit., 6/6 dvit., 4/4 baudų), V. Bortelova 14 (5 kld.), J. Vesela 12 (6 atk. kam.), E. Vitečkova 6.