„Alytus“ nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį, bet svečiai juos greitai prisivijo ir iki trečiojo ketvirčio vyko lygi kova. Trečiajame kėlinyje „Alytaus“ krepšininkai spurtavo 18:5 ir trijų taškų deficitą pavertė dviženkle persvara (66:56), kurią Aurimo Birgelio tritaškis vėliau dar padidino (74:62).

Vis dėlto Gintaro Krapiko auklėtiniai per paskutines 13 trečiojo kėlinio sekundžių sugebėjo „nukirpti“ 5 taškus skirtumo (74:67), o prasidėjus lemiamam ketvirčiui dar labiau priartėjo (74:70). Galiausiai „Nevėžis“ persvėrė santykį ketvirtame kėlinyje likus žaisti 1 min. 50 sek., kai du tritaškius iš eilės pataikė Paulius Beliavičius (89:88).

Paskutinėmis kėlinio minutėmis vyko atkakli kova taškas į tašką – po Igno Sinkevičiaus dvitaškio ir baudos metimo „Alytus“ vėl buvo priekyje (93:91), o likus 38 sek. Ernestas Kalvė rezultatą išlygino (93:93). Aikštelės šeimininkams pergalę galėjo išplėšti Marius Janišius, bet puolėjas prametė abi baudas, o kita Kėdainių klubo ataka taip pat buvo nesėkminga.

Pratęsimo metu du M. Janišiaus dvitaškiai leido alytiškiams vėl atsiplėšti, o nesulaikomai žaidęs A. Birgelis smeigė dar vieną tritaškį (104:97). Paskutine vinimi į „Nevėžio“ karstą tapo I. Sinkevičiaus tritaškis likus žaisti 1 min. 18 sek. (107:99).

Po pirmosios pergalės „Alytus“ vis dar lieka paskutinėje, tryliktoje pirmenybių vietoje, o „Nevėžis“ iš devintosios pozicijos smuktelėjo į dešimtąją.

Kėdainių komanda vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Rolando Alijevo.

„Alytus“: Aurimas Birgelis 29 taškai (2/3 trit., 6/10 dvit., 11/14 baudų; 8 rez. perd.), Ignas Sinkevičius 25, Marius Janišius 23 (15 atk. kam.), Paulius Kleiza 13, Saulius Dumbliauskas 11, Saulius Kazevičius 10.

„Nevėžis“: Ernestas Kalvė 23 (1/3 trit., 8/9 dvit., 4/5 baudų; 8 atk. kam.), Paulius Beliavičius 19, Vytenis Čižauskas 16 (7 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas (7 atk. kam.) ir Tomas Rakauskas po 14.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)