Tiesa, „Raptors“ ekipa patyrė nesėkmę 88:108 (17:30, 21:27, 25:28, 25:23).

Ketvirtą mačą iš eilės starto penkete dvikovą pradėjęs J. Valančiūnas šį kartą žaidė net 32 minutes ir puikiai atakavo varžovų krepšį: jis pataikė 6 iš 8 dvitaškių ir visas 6 mestas baudas (tai buvo pirmos jo mestos baudos NBA lygoje). Lietuvis taip pat sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

Tiesioginis mūsiškio oponentas Kendrickas Perkinsas sukrapštė tik 4 taškus ir sugriebė 9 atšokusius kamuolius. Trečiame kėlinyje J. Valančiūnas puolie du kartus iš eilės pelnė po 2 taškus su K. Perkinso pražanga.

Be J. Valančiūno, „Raptors“ komandoje dviženklį taškų skaičių pasiekti pavyko tik Andrea Bargnani, įmetusiam 16 taškų.

Linas Kleiza dėl asmeninių priežasčių praleido ketvirtas rungtynes iš eilės.

Oklahomos „Thunder“ (2/2) - Toronto „Raptors“ (1/3) 108:88 (30:17, 27:21, 28:25, 23:25).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 19 (8 rez. perd.), Serge'as Ibaka 17 (8/9 dvitaškiai), Kevinas Durantas ir Kevinas Martinas po 15, Thabo Sefolosha 11 (3/5 tritaškiai), Hasheemas Thabeetas 10 taškų.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 18 (6/8 dvitaškiai, 6/6 baudos, 6 atk. kam.), Andrea Bargnani 16 (2/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), DeMaras DeRozanas (2/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir Jose Manuelis Calderonas po 8 taškus.

Kitą susitikimą Toronto krepšininkai žais trečiadienį, lapkričio 7 d., taip pat svečiuose su 2011 metų NBA čempionais Dalaso „Mavericks“ atstovais.

Primename, kad pirmame sezono mače „Raptors“ apmaudžiai 88:90 nusileido Indianos „Pacers“ ekipai, antrame 100:107 neatsilaikė prieš „Nets“ komandą, o trečiame 105:86 pranoko Minesotos „Timberwolves“ (1/1) vyrus. J. Valančiūno statistika tose dvikovose - atitinkamai 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių (per 23 min.), 2 taškai ir 3 atkovoti kamuoliai (per 12 min.) bei 4 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai (per 23 min.)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (107)