Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis. Antro kėlinio pabaigoje - 84-ą minutę - „St. Johnstone“ ekipos žaidėjas pelnė įvartį (1:0), bet paskutinėmis 90-os minutės sekundėmis Jamie Hamillas spėjo išlyginti santykį iš 11 metrų baudinio - 1:1.

Pratęsimo pabaigoje - 117-ą minutę - Lietuvos rinktinės narys M. Žaliūkas pasiekė pergalingą įvartį - 2:1.

Kituose dviejuose susitikimuose aukščiausios lygos klubai „Aberdeen“ ir „St. Mirren“ įrodė savo pranašumą prieš pirmo diviziono ekipas, atitinkamai „Queen of South“ ir „Ross County“ vienodais rezultatais 2:1.

Visi laimėję klubai iškopė į turnyro ketvirtfinalį.

„St.Johnstone“ 1 - 2 „Hearts“

84' Murray Davidson [1 - 0]
90' Jamie Hamill [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
117' Marius Žaliūkas [1 - 2]

„Queen of South“ (I) 1 - 2 „Aberdeen“ (P)

21' Fraser Fyvie [0 - 1]
58' Ryan McGuffie [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
90' Andrew Considine [1 - 2]

„Ross County“ (I) 1 - 2 „St. Mirren“ (P)

14' Gary Teale [0 - 1]
53' Nigel Hasselbaink [0 - 2]
55' Sam Morrow [1 - 2]

37' Steven Thompson („St. Mirren“) - raudona kortelė