Rungtynių pradžia „Valencia” ir lietuviui prasidėjo blogai – pasinaudoję prastu gynėjų susižaidimu svečiai įmušė įvartį. Po tokio šalto dušo šeimininkai užgulė „Logrones” vartus, o puolime ypač aktyvus buvo jaunasis Isco.

Šį puolėją turėtų prisiminti ir Lietuvos futbolo mėgėjai – atstovaudamas Ispanijos U-19 rinktinei Marijampolėje jis ne kartą „maudė” savo varžovus. Jaunasis ispanas jau pirmame kėlinyje įmušė du įvarčius. Dar vieną kartą svečius pirmame kėlinyje nuskriaudė Vicente - 3:1.

Baigiantis rungtynėms šeimininkai įmušė dar kartą ir užtikrintai laimėjo 4:1. Po ketvirtadienį sužaistų atsakomųjų mačų į kitą taurės turnyro etapą taip pat pateko Madrido „Getafe”, „Mallorca” bei „Malaga” ekipos.

„Valencia” 4 – 1 „Logrones” 4:1 (pirmas mačas 3:0)

2' Garcia Osado [0 - 1]

24' Isco [1 - 1]

33' Vicente [2 - 1]

44' Isco [3 - 1]

85' Sofiane Feghouli [4 - 1]

„Getafe” 0 – 0 „Portugalete” (1:1)

Chichono „Sporting” 2 – 2 „Mallorca” (1:3)

10' Emilio Nsue [0 - 1]

15' Emilio Nsue [0 - 2]

25' Mate Biličius (iš 11 m baudinio) [1 - 2]

63' Juan Muniz [2 - 2]

„Malaga“ 3 – 2 Alikantės „Hercules” (0:0)

11' Pereira Eliseu [1 - 0]

16' Edinho [2 - 0]

30' Javieras Portillo [2 - 1]

62' Abel Aguilar [2 - 2]

90' Sebastian Fernandez [3 - 2]