Vėliau vakare vykusiame mače Marijampolėje susiklostė priešingas scenarijus – lygiąsias 1:1 su Švedijos miesto Buroso „Elfsborg“ komanda „Sūduva“ iškovojo po įvarčio 88-ą min.

Prieš rungtynes prie Kauno stadiono buvo sutelktos didžiulės policijos, apsaugos bei viešojo saugumo pajėgos, tačiau pernelyg daug darbo specialiosios tarnybos neturėjo. Olandai bei juos palaikantys Varšuvos „Legia“ klubo fanai elgėsi pakankamai kultūringai.

Iki tol fanai Kaune siautėjo beveik visą dieną.

Tiesa, nors ir nuodugniai tikrinami, sirgaliai sugebėjo į stadioną įsinešti petardų, kurių sprogimai netilo visų rungtynių metu, tačiau daugiau rimtesnių incidentų neužfiksuota.

Rungtynės Kaune

Svečiai aktyviau pradėjo rungtynes bei perėmė iniciatyvą bei turėjo teritorinę persvarą.

Pavojingus momentus „ADO den Haag“ sukūrė sužaidus 12 minučių, kai du kartus smūgiavo į vartus – vienu atveju „Tauro“ vartus išgelbėjo Aleksandras Borysenka, o netrukus kamuolys praskriejo šalia vartų.

Sužaidus 30 minučių pirmą progą turėjo tauragiečiai, kai olandų klaida gynyboje vos nepasinaudojo Regillio Seedorfas.

Pavojingai baudos smūgį besibaigiant pirmajai rungtynių daliai atliko S. M. Oliveira, tačiau kamuolys skriejo virš vartų – po pirmo kėlinio lygu 0:0.

Antroji rungtynių dalis sėkmingai prasidėjo „Tauro“ komandai. Po kontraatakos sužaidus 59 min., varžovų baudos aikštelėje buvo pargriautas Andrius Gedgaudas, o teisėjas parodė į 11 metrų žymę.

Prie kamuolio stojo Goranas Jerkovičius ir tiksliai pasiuntė jį į dešinį vartų kampą – 1:0.

Iškart po praleisto įvarčio rezultatas vos netapo lygus, tačiau vėl patikimai sužaidė „Tauro“ vartų sargas A. Borysenka.

74 minutę iš savo vietų kilo jau svečių komandos fanai – kamuolį į tinką iš arti nukreipė Lexas Immersas – 1:1.

Tačiau jau kitoje atakoje „Tauras“ atstatė persvarą, kai pasižymėjo Regilio Seedorfas – 2:1.

Likus 6 min. iki susitikimo pabaigos varžovą savo baudos aikštelėje neleistinai stabdė Kazimieras Gnedojus, o nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo savo antrąjį įvartį pelnęs L. Immersas 2:2.

Teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo 4 minutes ir to pakako, kad olandai pelnytų pergalingą įvartį - smūgiavo Marcas Hochneris ir bandydamas išmušti kamuolį K. Gnedojus jį nukreipė į savo vartus.

Atsakomąsias rungtynes komandos liepos 21 dieną žais Olandijoje.

„Tauras“ 2 – 3 „ADO den Haag“

„Tauras“: Goran Jerkovič (11 m b. 56 min.), Regillio Seedorf (73 min.).

„ADO den Haag“: Lex Immers (71 ir 82 min.), Kazimieras Gnedojus (į savus vartus 90+4 min.).

55-ą min. iš aikštės išvytas Filip Lukšik („ADO den Haag“).

„Tauras“: Aleksandras Borysenko, Kazimieras Gnedojus, Dmitrijs Borisovs, Linas Savastas, Regilio Seedorf, Vygantas Zubavičius, Tomas Sirevičius, Lukas Martišauskis (46 min. Davydas Arlauskis), Andrius Gedgaudas, Miguel Soares (63 min. Nerijus Mačiulis), Goran Jerkovič (70 min. Mindaugas Grigalevičius).

„ADO den Haag“: Gino Coutinho, Ahmed Ammi, Christian Kum, Timothy Derijck, Ramon Leeuwin, Lex Immers, Jens Toornstra, Wesley Verhoek, Aleksandar Radosavljevič, Filip Lukšik, Chartlon Vicento (68 min. Tjaronn Chery, 87 min. Marc Hocher).