N. Zelandijos krepšininkai jau per pirmąsias 8 minutes nokautavo priešininkus energingu puolimu ir greitai pabėgo į priekį (29:11). Vėliau Libano komandai pavyko kiek pristabdyti varžovų atakas, tačiau skirtumas tarp ekipų nemažėjo – įpusėjus susitikimui jas skyrė 19 taškų (51:32).

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – N. Zelandijos ekipos pranašumas augo ir Kirko Penney vedama rinktinė pasiekė nesunkią pergalę.

N. Zelandija: Kirkas Penney 26 (6/10 trit.), Thomasas Abercrombie 23 (7 atk. kam.), Phillas Jonesas 13, Lindsay Taitas 12, Mika Vukona 11 (7 atk. kam.), Craigas Bradshaw 10 (6 atk. kam.).

Libanas: Fadi El Khatibas 18 (7 atk. kam.), Jeanas Abd El Nouras ir Rony Fahedas po 12, Jacksonas Vromanas 10 (6 atk. kam.), Eliasas Rustomas 8.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo ir vietą aštuntfinalyje užsitikrino D grupės lyderė Prancūzijos komanda, tik po labai atkaklios kovos rezultatu 68:63 (15:15, 13:13, 18:20, 22:15) įveikusi trečią nesėkmę iš eilės patyrusią Kanados nacionalinę komandą.

Atkakliame ir nerezultatyviame mūšyje nė vienai komandai nepavyko susikurti didesnio pranašumo. Antrojo kėlinio pradžioje Kanados krepšininkai mėgino atitrūkti (22:16), bet prancūzai pelnė 6 taškus be atsako ir iškart pavijo varžovus.

Po didžiosios pertraukos ekipos vėl žaidė taškas į tašką, o ketvirtojo kėlinio pradžioje Kanados rinktinė vėl bandė pabėgti (52:46) ir čia pat buvo pasivyta (52:52).

Boriso Diaw tritaškis ir Mickaelio Gelabale’io baudos metimai priešpaskutinę minutę suteikė pranašumą Prancūzijos ekipai (64:61). Komandos keitėsi netiksliomis atakomis, o likus žaisti 19 sek. Jermaine’as Andersonas sušvelnino santykį iki minimumo (64:63).

Čia pat pražanga stabdytas M. Gelabale’is vėl buvo tikslus, o likus žaisti 4 sek. Alainas Koffi blokavo Denhamo Browno metimą. Iškart po to Prancūzijos rinktinės puolėjo Nicolas Batumo baudos metimai įtvirtino jo ekipos pergalę (68:63).

Prancūzija: Nicolas Batumas 24 (7 atk. kam.), Borisas Diaw (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Mickaelis Gelabale’is po 8, Alainas Koffi 7 (7 atk. kam.).

Kanada: Levonas Kendallas 15, Kelly Olynykas 13, Jermaine’as Andersonas 11, Denhamas Brownas 8.