Už lietuvį greičiau plaukė tik vokietis Markusas Deibleris (52, 36 sek.) ir slovėnas Peteris Mankocas (53,43 sek.).

Šeštadienio rytą 100 m kompleksinio plaukimo rungties kvalifikacijoje V. Janušaitis nuotolį įveikė per 54,25 sekundės ir užėmė ketvirtą vietą.

V. Janušaitis šiose pirmenybėse jau iškovojo sidabrą 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje, o dvigubai ilgesniame nuotolyje liko ketvirtas.

100 m kompleksinio plaukimo rungties pusfinalio rezultatai:

1. Markusas Deibleris (Vokietija) - 52,36 sek.

M.Andriekus į finalą nepateko

100 metrų plaukimo nugara rungties pusfinalyje Matas Andriekus nuotolį įveikė 54,49 ir užėmė paskutinę 16-ą vietą.

Pusfinalyje greičiausias buvo rusas Stanislavas Donecas (49, 38), aplenkęs italą Damiano Lestingi (51,21) ir tautietį Artiomą Dubovskojų (52,06).

Šeštadienio rytą šios rungties atrankoje M. Andriekus distanciją nuplaukė per 54,14 sek., užėmė 16-ą vietą tarp 33 varžovų ir paskutiniu rezultatu pateko į pusfinalį. Kvalifikacijoje net penki lietuvio priešininkai, plaukę greičiau už mūsiškį, vėliau buvo diskvalifikuoti.