Pirmuoju bandymu dukart olimpinis čempionas V. Alekna įrankį nuskraidino 61,08 metro, o antrasis bandymas buvo nesėkmingas.

V. Alekna A grupės kvalifikacinėse varžybose užėmė 5-tą vietą, o į finalą pateko 6 sportininkai.

Geriausiai A grupėje pasirodė vokietis Robertas Hartingas – 66,93 metro. Antras liko estas Gerdas Kanteris (65,43 m), trečias – Robertas Fazekašas (64,30 m) iš Vengrijos.

16. Liboras Malina (Čekija) 53.64

Tuo tarpu B grupės varžybose nepasisekė Aleksui Abromavičiui. Lietuvis geriausiu bei vieninteliu sėkmingu pirmuoju bandymu įrankį nuskraidino 58,05 metro bei liko 15-tas tarp 16-kos B grupės dalyvių. Bendroje įskaitoje A. Abromavičius liko 29-tas tarp 32 dalyvių.

Geriausiai B grupėje sekėsi ispanui Mario Pestano - 64,95 m. Antras liko Piotras Malachowskis - 63,69 m.

Į finalą taip pat pateko vokietis Martinas Wierigas (62,57), kroatas Martinas Maričius (62,27) ir Nyderlandų atstovas Erikas Cadee (61,97).