Dar vienas finale startavęs lietuvis Donatas Stulgys trasoje užtruko 2:25:10 val. ir buvo 35-tas.

Čempionu tapo varžybų šeimininkas Thierry Gueorgiou, jis trasą įveikė per 1:47:29 val., sidabro medalį iškovojo Suomijos sportininkas Pasi Ikonenas (1:51:56 val.), o bronza atiteko kitam Prancūzijos atstovui Francois Gononui (1:53:35 val.).

Moterų grupėje ilgos trasos finale startavo trys Lietuvos atstovės. Geriausią rezultatą parodė Kristina Rybakovaitė, kuri 10,3 km su 21 kontroliniu punktu trasą įveikė per 1:57:34 val. ir užemė 34-tą vietą.

Sandra Paužaitė (1:58:02 val.) buvo 35-ta, o Inga Kazlauskaitė, trasoje užtrukusi 2:10:17 val., liko 41-a.

Pasaulio čempione tapo Švedijos atstovė Annika Billstam (1:22:26 val.), sidabro apdovanojimą iškovojo Čekijos sportininkė Dana Brozkova (1:26:54 val.), o bronza atiteko dar vienai švedei Helenai Jansson (1:29:55 val.).

Penktadienį sportininkai varžysis vidutinės trasos distancijoje, o pasaulio čempionatas baigsis šeštadienį, estafečių varžybose.