Trečias finišavo prieš tai individualias lenktynes laimėjęs 24-erių metų Ramūnas Navardauskas („Garmin-Barracuda“).

Visi trys dviratininkai finišavo beveik vienu metu – oficialus jų laikas 4 val. 15 min. 18 sek.

„Šios lenktynės padėjo apsispręsti, kuriuos dviratininkus kviesti į olimpiadą“, - po lenktynių sakė Lietuvos vyrų dviračių rinktinės vyriausiasis treneris Artūras Kasputis. - Pagal rezultatus, pasirinkau R. Navardauską ir G. Bagdoną“.

Legendinio Lietuvos dviratininko ir dabartinio trenerio žodžiais, grupinės plento lenktynės buvo įdomios ir vyko aktyviai.

„Kaip ir buvo galima tikėtis, kova vyko tarp pajėgiausių mūsų šalies dviratininkų. Stebuklų dviračių sporte nebūna – kas treniruojasi ir atkakliai dirba, tie ir laimi“, - sakė A. Kasputis.

Savo ruožtu Lietuvos dviračių sporto plento rinktinei Londono olimpiadoje atstovausianti Rasa Leleivaitė sekmadienį per grupines lenktynes liko penkta. Į olimpines žaidynes kelialapį ji turėjo dar prieš Lietuvos plento čempionatą – pagal tarptautinius reitingo taškus. „Vaiano Tepso“ komandos narė vienintelė Lietuvos atstovė olimpinėse plento lenktynėse.

Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį Šiauliuose laimėjo Inga Čilvinaitė. 26-erių metų dviratininkė iš „Diadora-Pasta Zara“ komandos 104,8 km (8 ratai po 13,1 km) nuvažiavo per 2 val. 54 min. 39 sek.

Sidabras atiteko Svetlanai Pauliukaitei („Forno d'Asolo Colavita“), atsilikusiai 7 sek. Bronza atiteko Katažinai Sosnai („Vaiano Tepso“), kuri nuo nugalėtojos atsiliko 19 sek.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)