Rekordą pagerino daugiau nei 3 sekundėmis

Šeštuoju taku startavusi Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1 min. 5,02 sek. ir antrą vietą užėmusią švedę Jennie Johansson aplenkė 0,37 sek. Trečia liko japonė Rie Kaneto (1:05,44).

Lietuvė net 3,28 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą, kuris buvo pasiektas beveik prieš metus - 2011 metų spalio 22 dieną.

Tai reiškia, kad per metus "supermergaitė" pagreitėjo daugiau nei 3 sekundėmis.

Primename, kad atrankos varžybose R. Meilutytė distanciją įveikė per 1 min. 6,65 sek. bei ketvirtajame atrankos plaukime finišavo pirma. Bendroje atrankos varžybų įskaitoje lietuvės rezultatas buvo ketvirtas.

Greičiausiai šeštadienio rytą plaukė Rie Kaneto (1:06,02). Antra liko Jennie Johansson (1:06,32), trečią rezultatą pasiekė Japonijos plaukikė Mio Motegi (1:06,43). Iš viso šioje rungtyje dalyvavo 36 sportininkės.

50 m laisvu stiliumi plaukime - 5-a

Vos po valandos vykusiame 50 m laisvu stiliumi plaukimo finale R. Meilutytė liko 5-a (25,03 sek.).

Etapo nugalėtoja tapo Britta Steffen iš Vokietijos (24,08), aplenkusi Theresą Alshammar iš Švedijos (24,24) ir JAV atstovę Jessicą Hardy (24,41).

Varžysis dar trijose rungtyse

Sekmadienį R. Meilutytė jėgas išbadys dar trijose rungtyse - 100 metrų laisvu stiliumi, 50 metrų krūtine ir 100 metrų kompleksiniu būdu.

Pasaulio taurės varžybų etapas Stokholme – pirmasis R. Meilutytės startas naujajame sezone. Prieš jį plaukikė DELFI teigė konkrečių tikslų nekelianti ir tenorinti pasitikrinti savo dabartinę sportinę formą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (608)