Sidabro medaliu tenkinosi rusė Tatjana Kozlova, nuo nugalėtojos atsilikusi 1 min. 35 sek. Bronzos medalį iškovojo norvegė Marte Reenas (1:23:01).

Vienintelė Lietuvos atstovė Ramunė Arlauskienė iškovojo aukštą 19-ą vietą. R. Arlauskienė trasą įveikė per 1 val. 35:14 min.

Vyrų elito grupėje startavo 67 sportininkai. Čempionas paaiškėjo tik finišo tiesiojoje ir čempionu tapo rusas Andrejus Grigorjevas, trasą įveikęs per 1:42:43. Nuo jo tik 2,3 sek. atsiliko ir sidabro medalį iškovojo Suomijos atstovas Staffanas Tunisas. Trečią vietą užėmė dar vienas Rusijos sportininkas Vladimiras Barčukovas (1:43:21).

Lietuvos atstovas Vitalijus Petrulis užėmė 25-ą vietą (2:02:04). Nuo komandos draugo tik 10 sekundžių atsiliko Regimantas Kavaliauskas – 26-ą vieta. Nerijus Šulčys trasą įveikė užėmė 29-ą vietą (02:03:28).

Sekmadienį sportininkai varžysis estafečių varžybose. Tai bus paskutinė pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionato rungtis.