Sidabras atiteko prancūzei Gaellei Barlet (19:30), bronza - Annai Kaminskai (19:37) iš Lenkijos.

Karolina Mickevičiūtė (22:29) moterų sprinto varžybose užėmė 24-ą vietą, o Asta Šimkonienė (24:08) liko 30-ta tarp 33-jų sportininkių.

Vyrų varžybose (8,6 km su 22 KP) lietuviai liko toli nuo lyderių - Henrikas Antanavičius (25:13) finišavo 27-as, Petras Andrašiūnas (26:10) - 38-as, o Tautvydas Žilinskas (28:35) liko 49-as tarp 59-ių distanciją baigusių orientacininkų (startavo 68).

Aukso medalį iškovojo danas Erikas Skovgaardas Knudsenas (21:58), aplenkęs prizininkais tapusius čeką Jirį Hradilą (22:07) bei suomį Jussį Laurilą (22:08).

Aukščiausiai pakilo Dainius Kalvaitis, užėmęs ketvirtą vietą 17-mečių sprinto (18 dalyvių) varžybose. Jis 3,6 km su 10 KP distanciją įveikė per 13 minučių 10 sekundžių ir į priekį praleido tik rusus Ivaną Ščerbakovą (11:45), Slavą Černychą (11:54) bei čeką Tomašą Staneką (12:35).

Šioje amžiaus grupėje startavęs Vytenis Miliūnas kartu su dar dviem atletais buvo diskvalifikuotas.