50 m kompleksinio plaukimo estafetę Lietuvos kvartetas - Matas Andriekus, Vaidotas Blažys, Edgaras Štura ir Simonas Bilis - sugaišo 1 minutę 40,45 sekundės ir, aplenkęs tik bulgarus, liko dvidešimtas. Nuo dešimtą vietą užėmusių ir paskutinį kelialapį į finalą iškovojusių lenkų lietuviai atsiliko 3,7 sekundės.

Vaidotas Blažys 100 m nuotolį krūtine atrankoje nuplaukė per 1 minutę 2,11 sekundės ir užėmė 52-ą vietą tarp 57-ių atletų, o 100 m distancijoje laisvu stiliumi sugaišusi 57,14 sekundės Jūratė Ščerbinskaitė liko paskutinė - 51-a.

Senojo žemyno pirmenybėse dalyvauja 550 atletų iš 40 Senojo žemyno šalių, tarp jų ir 10 perspektyvių Lietuvos plaukikų.