Lapių medžioklės rungtyje Aušra Bartkevičienė moterų veteranių grupėje nepaliko vilčių savo varžovėms. Sportininkė trasą įveikė per 69 minutes 10 sekundžių ir iškovojo pirmąjį aukso medalį Lietuvos sportinės radiopelengacijos istorijoje.

Sprinto rungtyje istorinę pergalę pakartojo ir vyrų veteranų grupėje kovojęs Remigijus Masilionis. Pastarasis trasą įveikė per 64 minutes 35 sekundes ir tapo pirmuoju Lietuviu, vyrų grupėje iškovojusiu aukščiausios prabos apdovanojimą.

Kitose grupėse kovoję lietuvaičiai taip pat lipo ant apdovanojimų pakylos: Algirdas Bartkevičius jaunių grupėje iškovojo du sidabro medalius, Mindaugas Nakvosas vyrų elito grupėje pasidabino bronzos medaliu. Vyriausias varžybų dalyvis, Algimantas Dapkus taip pat pasidabino bronzos apdovanojimu tradicinėje 3,5 Mhz rungtyje.

Iš viso pasaulio čempionate varžėsi 380 dalyvių iš daugiau nei 18 Pasaulio valstybių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)