Moterų elito grupėje čempione tapo Švedijos atstovė Tove Alexandersson, trasą įveikusi per 15 minučių bei 11 sekundžių. Lietuvos atstovė Jolanta Šulčienė iškovojo 23–iąją vietą, trasoje sugaišusi 18 minučių ir 51 sekundę.

Ramunė Arlauskienė užėmė 25-ąją vietą (19 minučių bei 16 sekundžių), o Gabrielė Keinaitė tenkinosi 28-a vieta (19 minučių ir 55 sekundės).

Iš viso varžėsi 53 sportininkės.

Vyrų elito grupėje po įnirtingos kovos čempionu tapo suomis Olli-Markusas Taivainenas, trasą įveikęs per 18 minučių ir 4 sekundes.

Lietuvis Vitalijus Petrulis trasoje užtruko 21 minutę bei 16 sekundžių ir iškovojo 31-ą vietą. Nerijus Šulčys nuo komandos draugo atsiliko 20 sekundžių ir užėmė 32-ą vietą. Trečiasis lietuvis, Regimantas Kavaliauskas, tenkinosi 36-a vieta, trasoje sugaišęs 23 minutes.

Vyrų elito grupėje startavo 79 sportininkai.

Trečiadienį, kovo 23 dieną, sportininkai varžysis vidutinėje trasoje, informuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija.