Antras liko Austrijos atstovas Gernotas Kerschbaumeris (24 min. 37 sek.), trečias – šveicaras Andreasas Kyburzas (24 min. 55 sek.).

Vilius Aleliūnas ir Donatas Stulgys pasidalijo 12-ą vietą (26 min. 12 sek.) Rungtyje dalyvavo 159 orientacininkai iš 28 šalių.

Moterų varžybose (2,9 km su 10 kontrolinių punktų) geriausiai sekėsi Sandrai Paužaitei, kuri užėmė penktąją vietą (26 min. 2 sek.).

Aukso medalį iškovojo latvė Aija Skrastina (23 min. 43 sek.), antra finišavo lenkė Darja Lajn (23 min. 44 sek.), trečia – estė Annika Rihma (25 min. 39 sek.).

Komandinėse varžybose Lietuvos moterys po pirmosios dienos žengia trečios, o vyrai – ketvirti.

Pasaulio kariškių čempionate Rio de Žaneire dalyvauja virš 7 tūkst. sportininkų iš 113 planetos šalių.