Rusijos ledo ritulininkai pademonstravo valingą žaidimą, kai atsilikę 0:3 trečiajame kėlinyje pelnė net 5 įvarčius iš eilės.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Artemijus Panarinas (42:33 ir 55:22 min.), Maksimas Kicynas (42:46), Vladimiras Tarasenka (47:29), Nikita Dvurečenskis (58:44).

Kanados ekipoje pasižymėjo Ryanas Ellisas (04:50), Carteris Ashtonas (19:46) ir Braydenas Schennas (26:27).

Kanadiečiai finale žaidė dešimtą kartą iš eilės, o paskutinį kartą su rusais susitiko 2007 metų čempionato finale bei nugalėjo juos 4:2.

Bronzos medaliai atiteko praėjusių metų planetos pirmenybių nugalėtojai JAV rinktinei, kuri 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) nugalėjo be apdovanojimų likusius praėjusiais metais trečią vietą užėmusius švedus.