100 m laisvu stiliumi tarp moterų nugalėjo Vaiva Gimbutytė (57,85 sek.), o tarp vyrų – Simonas Bilis (50,79 sek.).

Trečią aukso medalį varžybose laimėjo Ugnė Mažutaitytė – 200 nugara (2.22,15 min.). Danas Rapšys, plaukdamas 200 m nugara (2.02,29 min.), ne tik pasiekė naują Lietuvos vaikinų iki 17 metų rekordą, bet ir įvykdė FINA olimpinio pakvietimo kvalifikacinį normatyvą. Daną treniruoja trenerės Ina Paipelienė ir Židrūnė Budrienė.

100 m krūtine nugalėjo Urtė Kazakevičiūtė (1.12,51 min.) ir Giedrius Titenis (1.02,67 min.).

50 m peteliške laimėjo Ieva Zarankaitė (28,92 sek.) bei Deividas Margevičius (25,45 sek.).

800 m laisvu stiliumi tarp moterų užtikrintai nugalėjo Panevėžio Žemynos auklėtinė Guoda Jonelytė (9.27,77 min.).

Vilniaus vandens sporto mokyklos auklėtinis Povilas Strazdas plaukdamas 1500 m laisvu stiliumi pasiekė du Lietuvos vaikinų iki 17 m. rekordus: 800 m (8.39,88 min.) ir 1500 m (16.25,27 min.). Povilą treniruoja Irena Jurevič.

Moterų estafetė 4 x 100 m kombinuotai nugalėjo Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda (4.28,42 min.).

Tikra varžybų puošmena tapo estafetinis 4 x 100 m kombinuotas vyrų plaukimas. Prieš paskutinę 100 m laisvu stiliumi atkarpą Panevėžio Žemynos komanda nuo lyderių atsiliko daugiau nei 3 sekundėm. Paskutiniu etapu plaukęs Simonas Bilis greitai mažino atsilikimą nuo Kauno plaukimo mokyklos komandos, bet jam pritrūko 1 šimtosios sekundės dalies iki pergalės. Kauno plaukimo mokykla (3.51,88 min.), Panevėžio „Žemyna“ (3.51,89 min.).