Lietuvos plaukimo rinktinėje nebuvo užsienyje studijuojančių Lietuvos plaukikų, po traumos sveikstančio Vytauto Janušaičio, peršalusio Giedriaus Titenio bei Anglijoje Lietuvos rekordus gerinančios Rūtos Meilutytės.

Ir be lyderių, lietuviai gan užtikrintai laimėjo tiek jaunimo, tiek suaugusiųjų tarpe.

Suaugę: Lietuva 312 tšk., Latvija 245 tšk., Estija 215 tšk.

Jaunimo tarpe: Lietuva 285 tšk., Estija 201 tšk., Latvija 152 taškai.

Varžybose pagerinti 6 Lietuvos iki 17 metų rekordai bei vienas Lietuvos plaukimo rekordas iki 15 metų amžiaus grupėje.

Varžybose pasiekti Lietuvos (iki 17 m.) rekordai:

Ugnė Mažutaitytė 100 m nugara 1.05,64 min.

Danas Rapšys 100 m nugara 57,78 sek.

Danas Rapšys 50 m nugara 27,15 sek.

Danas Rapšys 200 m kpl 2.07,59 min.

Povilas Strazdas 400 m kpl 4.36,50 min.

Danas Rapšys, Mantas Auruškevičius, Deividas Margevičius, Jonas Zakarauskas

4 x 100 komb. 3.55,34 min.

Ugnė Mažutaitytė 100 m nugara 1.05,64 min. (iki 15 m. rekordas)

Baltijos šalių plaukimo čempionatas

Po 2 pergales Baltijos šalių plaukimo čempionate individualiose rungtyse iškovojo Vaiva Gimbutytė - 100 m laisvu stiliumi (58,73 sek.) ir 100 m peteliške (1.01,56 min.), Ugnė Mažutaitytė - 100 m nugara (1.05,64 min.) ir 200 m nugara (2.22,70 min.), Jūratė Ščerbinskaitė - 400 m laisvu stiliumi (4.23,86 min.) ir 200 m laisvu stiliumi (2.04,63 min.). Taip pat Baltijos šalių plaukimo čempionais tapo Danas Rapšys 200 m kompleksiniu plaukimu (2.07,59 min.) bei Marius Mikalauskas 200 m krūtine (2.21,83 min.).

4 x 100 m laisvu stiliumi estafetiniuose plaukimuose pergales iškovojo Lietuvos moterų plaukimo rinktinė (J.Ščerbinskaitė, G.Grigonytė, E.Gliožerytė, V.Gimbutytė – 3.57,54 min.) bei Lietuvos vyrų plaukimo rinktinės komanda (S.Bilis, D.Rapšys, J.Bilis, T.Duškinas – 3.25,43 min).
4 x 100 kombinuotoje estafetėje tarp moterų nugalėjo Lietuva (U.Mažutaitytė, U.Kazakevičiūtė, V.Gimbutytė, J.Ščerbinskaitė - 4.23,72 min.).

Lietuvos suaugusiųjų rintinė iškovojo daugiausiai - 48 medalius, iš jų 11 aukso, 19 sidabro ir 18 bronzos.

Geriausiais varžybų plaukikais Lietuvos komandoje pripažinti Vaiva Gimbutytė ir Simonas Bilis.

Baltijos šalių jaunių plaukimo mačas

Jaunių grupėje dalyvavo merginos, gimusios 1998-1999 metais ir vaikinai, gimę 1996-1997 metais.

Vilnietis Povilas Strazdas iškovojo net 4 pirmas vietas: 100 m laisvu stiliumi (52,80 sek.), 200 m kompleksiniu plaukimu (2.11,25 min.), 200 m nugara (2.12,22 min.) ir 400 m kompleksiniu plaukimu (4.36,50 min.). Po 2 pergales iškovojo Alina Taran - 200 m peteliške (2.38,28 min.) ir 100 m peteliške (1.10,00 min.) bei Grantas Dapkus - 200 m laisvu stiliumi (2.00,98 min.) ir 400 m laisvu stiliumi (4.13,17 min.).

Nugalėtojais individualiose rungtyse taip pat tapo: Vaiva Štaraitė 100 m krūtine (1.17,71 min.), Eglė Švedaitė 200 m nugara (2.32,10 min.), Agnė Sorakaitė 200 m krūtine (2.50,81 min.).

4 x 100 m laisvu stiliumi estafetiniuose plaukimuose pergales iškovojo Lietuvos merginų plaukimo rinktinė (V.Štaraitė, D.Ryliškytė, A.Sorakaitė, E.Kareckaitė – 4.12,76 min.) bei Lietuvos vaikinų plaukimo rinktinė (M.Bajorinas, L.Rutkauskas, J.Rogožin, P.Strazdas – 3.41,21 min).
4 x 100 m kombinuotoje estafetėje tarp merginų nugalėjo lietuvaitės (E.Švedaitė, V.Štaraitė, A.Taran, E.Kareckaitė – 4.41,89 min.)

Lietuvos jaunių plaukimo rintinė iškovojo daugiausiai - 44 medalius, iš jų 14 aukso, 18 sidabro ir 12 bronzos medalių.

Geriausiais mačo plaukikais Lietuvos komandoje tapo Vaiva Štaraitė bei Povilas Strazdas.