Sidabro medalis atiteko Klaipėdos „Kopos“ klubo atstovui Egidijui Pilybui, kuris trasą įveikė per 58 min. ir 28 sek. Bronzos apdovanojimą iškovojo perspektyvus jaunimo atstovas Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinis Jonas Maišelis trasą įveikęs per 59 min. 09 sek.

Moterų elito grupėje Lietuvos čempionės titulą iškovojo Vilniaus „Ąžuolo“ klubo narė Karolina Mickevičiūtė, kuri 10,1 km trasą su 23 kontroliniais punktais įveikė per 1 val. 01 min. ir 57 sek. Sidabro apdovanojimas atiteko Ignalinos „Būdakalnio“ klubo sportininkei Romai Puišienei, kuri trasoje užtruko 1 val. 08 min. 08 sek. Bronzos medalį iškovojo Kauno „Medeinos“ klubą atstovaujanti Asta Šimkonienė, kuri trasą įveikė per 1 val. 11 min. ir 04 sek.

Berniukų iki 14 metų amžiaus grupėje nugalėjo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinis Nedas Žilovas. Vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje čempionu tapo Panevėžio „Kranto“ klubo atstovas Domas Stunža. Merginų iki 16 metų amžiaus grupėje nugalėjo Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinė Viktorija Michnovič. Vaikinų iki 18 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Neringos sporto mokyklos atstovas Vytenis Miliūnas. Jaunimo vaikinų iki 20 metų amžiaus grupėje čempionu tapo Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinis Jonas Maišelis, to paties amžiaus merginų grupėje nugalėjo taip pat “Sietyno“ sporto mokyklos atstovė Algirda Zaliauskaitė.

Veteranų virš 40 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Ignalinos „Būdakalnio“ klubo narys Darius Kalvaitis, to paties amžiaus veteranių grupėje čempione tapo Vilniaus „Fortūnos“ klubo sportininkė Giedrė Rubaževičienė. Vyriausių veteranų virš 50 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Panevėžio „Kranto“ klubo atstovas Egidijus Stunža, to paties amžiaus veteranių grupėje nugalėjo Vilniaus „Labirinto“ klubą atstovaujanti Rūta Stanevičienė.

Varžybas organizavo Kauno orientavimosi sporto klubas „Takas“.