Moterų elito grupėje nugalėjo daugkartinė šalies čempionė Ignalinos „Būdakalnio“ klubo atstovė Ramunė Arlauskienė, ji 20,5 km trasą su 16 kontrolinių punktų įveikė per 1 val. ir 58 sek., sidabro medalį iškovojo Vilniaus „Ąžuolo“ klubo sportininkė Karolina Mickevičiūtė, kuri trasoje užtruko 1 val. 03 min. 07 sek., bronzos apdovanojimas atiteko Vilniaus „Fortūnos“ klubą atstovaujančiai Vaidai Reinartaitei (1 val. ir 6 min.).

Vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Panevėžio „Kranto“ klubo atstovas Domas Stunža, to paties amžiaus merginų grupėje čempione tapo Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinė Viktorija Michnovič. Vaikinų iki 18 metų amžiaus grupėje nugalėjo Neringos sporto mokyklos atstovas Vytenis Miliūnas, to paties amžiaus merginų grupėje aukso medalį iškovojo Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinė Algirda Zaliauskaitė.

Veteranų virš 40 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Vilniaus „Fortūnos“ klubo narys Remigijus Masilionis, to paties amžiaus veteranių grupėje čempione tapo taip pat Vilniaus „Fortūnos“ klubo sportininkė Giedrė Rubaževičienė. Veteranų virš 50 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Panevėžio „Kranto“ klubo atstovas Egidijus Stunža, vyriausių veteranių grupėje nugalėjo Vilniaus „Labirinto“ klubą atstovaujanti Rūta Stanevičienė.