Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi ilgoje trasoje, kuri buvo įtraukta į pasaulio rangų įskaitą. Vyrų elito grupės sportininkams reikėjo įveikti 17,5 km trasą su 30 kontrolinių punktų. Lietuvi Jonas Vytautas Gvildys trasą įveikė per 1 valandą 27 minutes 51 sekundę ir iškovojo sidabro medalį.

Čempionu tapo Estijos sportininkas Olle Karneris, kuris lietuvį aplenkė 1 minute ir 36 sekundėmis. Bronzos medaliu tenkinos latvis Martinas Sirmainas, trasą įveikęs per 1 valandą 29 minutes 14 sekundžių.

Moterų elito grupės sportininkėms reikėjo įveikti 12 km trasą. Lietuvos atstovė Inga Kazlauskaitė trasą įveikė per 1 valandą 22 minutes 49 sekundes ir iškovojo bronzos medalį. Nepralenkiama moterų tarpe buvo Latvijos orientacininkė Aja Skrastina, trasoje užtrukusi tik 1 valandą 17 minučių 8 sekundes. Sidabro medaliu tenkinos estė Annika Rihma, nugalėtojai pralaimėjusi 4 minutes 38 sekundes.

Jaunimo grupėje nepralenkiama buvo lietuvė Vesta Ambrazaitė, kuri iškovojo pirmąją vietą. Jaunių grupėje Justas Misiūnas ir Milda Radzivonaitė pasidabino sidabro medaliais, o Viktoras Staišiūnas – bronzos.

Atitininkamai jaunučių grupėje Algirdas Bartkevičius iškovojo antrąją vietą, o Martynas Tirlikas – trečiąją. Vaikų varžybose lietuvė Viktorija Gedgaudaitė iškovojo aukso medalį, o Edvinas Staišiūnas ir Akvilė Bartkevičiūtė pasidabino bronzos apdovanojimais.

Antrąją varžybų dieną vaizdinguose Nidos miškuose vyko estafečių varžybos.

Vyrų elito grupėje nepralenkiama buvo Lietuvos komanda – Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta bei Jonas Vytautas Gvildys. Antrąja ir trečiąja vietomis tenkinos Latvijos sportininkai.

Moterų elito grupėje lietuvės – Kristina Rybakovaitė, Sandra Paužaitė, Inga Kazlauskaitė - tik finišo tiesiojoje nusileido Estijos komandai ir iškovojo sidabro apdovanojimus. Jaunučių vaikinių tarpe Lietuvos atstovai nepaliko vilčių savo varžovams. Pirmoji Lietuvos komanda (Martynas Tirlikas, Gytis Nakvosas Ir Algirdas Bartkevičius) iškovojo aukso medalius, o antroji (Edvinas Staišiūnas, Arnas Deltuva, Paulius Vidžiūnas) – sidabro.

Bendroje varžybų įskaitoje Lietuvos komanda tapo Baltijos šalių orientavimosi sporto čempione. Antrąją vietą iškovojo Latvijos komanda, trečiąją Estijos, ketvirtąją Baltarusijos, o penktąją Rusijos sportininkai.