Čempionato pusfinalyje Lietuva 8:18 pralaimėjo Rusijai. Toks didelis skirtumas tikrai neatspindi rungtynių eigos.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Lietuva nesunkiai po 5 kėlinių nugalėjo Austrijos beisbolininkus 16:6. Pirmąjį kėlinį lietuviai laimėjo 6:2. Antrame padidino savo pranašumą iki 9:2. Trečiame kėlinyje komandos pelnė po 3 taškus (12:5). Ketvirtajame vėl dominavo Lietuvos rinktinė (15:5), o paskutiniuoju šiose rungtynėse tapęs penktasis kėlinys jau buvo tik formalumas.

Europos čempionais po 5 metų pertraukos tapo Rusijos beisbolininkai, finale 6:4 įveikę turnyro šeimininkus čekus. Beje, Čekijos U-12 rinktinė buvo laimėjusi keturis paskutinius Europos čempionatus.