Devyniolikmetė Vilniaus sporto mokyklos „Sietynas“ auklėtinė 5,87 km trasą su 14 kontrolinių punktų įveikė per 38 min. 13 sek. Gabrielei pritrūko vos 6 sekundžių, kad patektų į stipriausiųjų dešimtuką.

Čempione jaunimo merginų grupėje tapo talentinga Švedijos sportininkė Tove Alexandersson, kuri trasoje užtruko 31 min. 18 sek.

Kitiems Lietuvos atstovams sekėsi kiek kukliau. Moterų grupėje Ramunė Arlauskienė 7 km su 15 kontrolinių punktų įveikė per 49 min. 15 sek. ir užėmė 19-ą vietą, o Jolanta Šulčienė (58 min. 11 sek.) buvo 34-a tarp 48-ių startavusių dalyvių. Nugalėtoja tapo Norvegijos sportininkė Marte Reenaas, kuri trasoje užtruko 41 min. 47 sek., sidabro apdovanojimas atiteko švedei Josefinei Engstrom (42:10 min.), o bronza taip pat Švedijos komandos narei Kajsai Richardsson (44:47 min.).

Vyrų grupėje Nerijus Šulčys 9,37 km trasą su 22 kontroliniais punktais įveikė per 49 min. 04 sek. ir užėmė 34-ą vietą, Vitalijus Petrulis (51 min. 53 sek.) liko 41-as tarp 71-o startavusio dalyvio.

Čempionu tapo rusas Eduardas Chrennikovas, kuris trasoje užtruko 43 min. 14 sek., antras liko suomis Olli-Markusas Taivainenas (43:32 min.), o trečias – norvegas Jorgenas Hansas Kvale (43:36 min.).

Savo rezultatais nedžiugino ir jaunieji Lietuvos sportininkai. Be solidaus G. Keinaitės pasirodymo, kitų jaunųjų Lietuvos komandos atstovų rezultatai buvo žymiai kuklesni. Vilius Stankevičius jaunimo vaikinų (iki 20-ies metų amžiaus) grupėje užėmė 24-ą vietą, Danius Kalvaitis toje pačioje grupėje liko 45-as.

Jaunimo merginų tarpe Algirda Zaliauskaitė buvo 33-ia, Vesta Ambrazaitė 37-a, Milda Radzivonaitė 45-a.

Jaunučių vaikinų (iki 17-os metų amžiaus) grupėje Nojus Kalvaitis užėmė 32-ą vietą, o tarp jaunučių merginų Greta Stankevičiūtė buvo 19-a, Vaiva Laurutytė - 20-a, o Dovilė Makselytė - 25-ta.

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai šeštadienį varžysis trijų etapų estafečių rungtyje, o pirmenybės baigsis sekmadienį varžybomis ilgoje trasoje.