Sprinto rungtyje A. Bartkevičius iškovojo bronzos medalį, trasą įveikęs per 14 minučių ir 54 sekundes. Nugalėtoju tapusiam Čekijos atstovui Ondrejui Šimačekui jis pralaimėjo tik 30 sekundžių.

Paskutiniąją varžybų dieną ilgoje trasoje A. Bartkevičius kartu su komandos draugu Pauliumi Vidžiūnu komandinėse varžybose iškovojo sidabro medalius, į priekį praleidę tik Čekijos sportininkus. P. Vidžiūnas ilgoje trasoje iškovojo aukštą ketvirtą vietą.

Veteranų grupėje Remigijus Masilionis sprinto rungtyje iškovojo aukso medalį. Šis sportininkas trasą įveikė per 14 minučių 25 sekundes ir artimiausią konkurentą aplenkė 9 sekundėmis.

Ilgoje trasoje R. Masilionis iškovojo ketvirtąją vietą.

Elito grupėje geriausiai sekėsi Mindaugui Nakvosui, kuris sprinto rungtyje iškovojo 5-ąją vietą.