Trys Lietuvos atstovai dalyvavo 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje. Sėkmingiausiai pasirodė Edvinas Dautartas, kuris distanciją įveikė 2 minutes 09,26 sekundės, užėmė 8-ą vietą ir pateko į finalą.

Giedrius Titenis (2:10,90) buvo 13-as, o Igoris Kozlovskis (2:12,47) - 17-as

Kvalifikacijoje geriausią laiką pasiekė ispanas Melquiadesas Caraballo Alvarezas (2:06,40), aplenkęs vokietį Marką Kochą 2:07.23 ir italą Edoardo Giorgetti (2:08,44).

...
17. Igoris Kozlovskis (Lietuva) - 2:12,47.

Iš viso šios rungties atrankoje plaukė 26 sportininkai, 3 jų - buvo diskvalifikuoti.

Estafetėje į finalą patekti nepavyko

Lietuvos estafetės 4x50 metrų laisvu stiliumi komanda (P. Viktoravičius, G. Titenis, Vytautas Janušaitis ir Matas Andriejus) sekmadienį atrankos plaukime tarp devynių dalyvavusių ekipų užėmė paskutinę vietą ir į finalą nepateko. Mūsiškiai nuotolį įveikė per 1 minutę 30,80 sek. Paskutinį - aštuntą kelialapį į finalą iškovoję norvegai distanciją baigė per - 1:29,43.

Greičiausi šioje estafetėje buvo italai (1:26.33), aplenkę olandus (1:27.30) ir rusus (1:27.54).

Sekmadienį 100 m kompleksinio plaukimo rungties finale kovos ir V. Janušaitis.