Pirmoje dvikovoje rusai pirmavo 4:1, tačiau Elektrėnų komanda atsitiesė ir išsiveržė į priekį 5:4. „Delovaja Rus“ rado jėgų ne tik išlyginti rezultatą, tačiau fantastišku smūgiu iki rungtynių pabaigos likus 53 sekundėms iškovojo pergalę.

Antroje dvikovoje rusams padėjo patys elektrėniškiai, kai lygiai vykusiame pirmame kėlinyje tarpusavyje susimušė ... Elektrėnų komandos žaidėjai Laisvydas Rimkus ir Tomas Vyšniauskas. Abu ledo ritulininkai buvo pašalinti iki dvikovos pabaigos.

Rusai iškart pasinaudojo chaosu varžovų komandoje ir antrame kėlinyje pabėgo nuo varžovų. Iškovoję dar vieną skambią pergalę Kaliningrado ledo ritulininkai paskutiniu bandymu įšoko į finalo ketvertą, o iš jo išstūmę Kėdainių LRK komandą.

Beje, finalo ketverto pusfinalyje kovo 24-ą dieną Šiauliuose „Delovaja Rus“ vėl susitiks su reguliaraus sezono čempione „ESSM/Energijos“ komanda. Elektrėnų klubas nutraukė 11-os pergalių seriją Lietuvos čempionate. Tai kol kas yra klubo rekordas.

Tarpusavyje mušasi Elektrėnų klubo žaidėjai

„ESSM/Energija“ – „Delovaja Rus“ - 5:6 (1:2, 2:2, 2:2, 2:2).

„ESSM/Energija“: V. Jagelavičius, A. Bendžius po 2, I. Zagretdinovas 1 įvartis.

„Delovaja Rus“: V. Dacenka 3, A. Gorlovas, A. Filatovas, S. Černoknižnas po 1 įvartį.

„ESSM/Energija“ – „Delovaja Rus“ - 2:10 (0:0, 1:5, 1:5).

„ESSM/Energija“: D. Vitte ir Š. Kuliešius po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: V. Dacenka 3, A. Filatovas ir A. Nekerovas po 2, D. Abramovas, A. Gorlovas ir P. Fominichas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „ESSM/Energija“ 13 11 0 0 2 87:43 33
2. Elektrėnų ESC 15 8 0 0 7 84:82 24
3. Rygos „Cetra“ 14 7 1 1 5 57:52 24
5. Kaliningrado „Delovaja rus“ 15 6 1 1 7 93:85 21
4. Kėdainių LRK 15 5 2 1 7 66:67 20
6. Vilniaus VNA 13 1 0 1 11 50:109 7