Moterų elito grupės sportininkėms reikėjo įveikti 8,3 km trasą. Aukso medalį šioje rungtyje iškovojo rusijos sportininkė Polina Malchikova, trasą įveikusi per 39 minutes ir 52 sekundes bei 35 sekundėmis aplenkusi savo komandos draugę Aleną Trapeznikovą.

Staigmeną pateikė jaunoji Lietuvos sportininkė Gabrielė Keinaitė. Ji trasą įveikė per 50 minučių bei 56 sekundes ir iškovojo aukštą 22-ą vietą. Jolanta Šulčienė trasoje sugaišo 63 minutes ir 24 sekundes bei užėmė 35-ą vietą.

Moterų grupėje varžėsi 53 sportininkės.

Vyrų elito grupės sportininkams reikėjo įveikti 11,1 km trasą. Sprinto rungties sidabro medalio laimėtojas suomis Staffanas Tunis trečiadienį trasą įveikė per 40 minučių 13 sekundžių ir iškovojo aukso medalį, kuris tapo antruoju Suomijai.

Ilgametis Lietuvos rinktinės lyderis, 1998 metų pasaulio vicečempionas Nerijus Šulčys trasą įveikė per 48 minutes 26 sekundes ir iškovojo 27-ą vietą.

Jo komandos draugas Vitalijus Petrulis užėmė 30-ąją vietą – 49 minutės 42 sekundės. Regimantas Kavaliauskas trasoje sugaišo 49 minutes ir 56 sekundes ir liko 31-oje vietoje.

Vyrų elito grupėje finišo liniją pasiekė 78 sportininkai.

Kovo 24 dieną, ketvirtadienį, sportininkai varžysis mišriose sprinto estafetėse.