Pirmajame kėlinuke vyko lygi kova ir nė vienai komandai didesnio pranašumo ilgai įgyti nepavyko. Ketvirčiui artėjant prie pabaigoje Klaipėdos krepšininkai atitrūko – 19:12. Ir nors žalgiriečiai šią persvarą aptirpdė, „Neptūnas“ iki kėlinio pabaigos susigrąžino septynių taškų pranašumą – 24:17.

Netrukus po pertraukėlės „Žalgiris“ rezultatą išlygino ir persvėrė savo naudai (24:26). Klaipėdiečiai iškart atsakė dviem tritaškiais metimais, o kėlinio viduryje lygu – 30:30. Lygu ir kėlinio pabaigoje – 42:42.

Trečiajame kėlinuke ir toliau tęsėsi lygi kova. „Neptūnas“ ir toliau niekuo nenusileido tituluotai Kauno komandai, kuri prieš lemiamą ketvirtį turėjo vos dviejų taškų pranašumą – 63:61.

Likus žaisti tris minutes R. Broadusas švystelėjo tritaškį iš maždaug devynių metrų atstumo ir išvedė „Neptūną“ į priekį - 71:69.

Dramatiškoje mačo pabaigoje paskutinę ataką rengė žalgiriečiai, tačiau ji buvo netiksli - „Neptūnas iškovojo pergalę rezultatu 78:77.

Trečią vietą užimantis Klaipėdos klubas 15-ose LKL rungtynėse iškovojo 12 pergalę.

Šiame sezone „Žalgiris“ klaipėdiečius du kartus įveikė Vieningosios krepšinio lygos rungtynėse – rezultatu 90:62 ir 111:87.

Rezultatas:

Klaipėdos „Neptūnas“ - Kauno „Žalgiris“ - 78:77 (24:17, 18:25, 19:21, 17:14).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 23 taškai, Rashaunas Broadusas 14, Martynas Mažeika 11.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas 15, Mindaugas Kuzminskas 14, Mario Delašas 12, Darjušas Lavrinovičius 8.