Sidabro apdovanojimas atiteko Kauno „Medeinos“ klubo sportininkei Astai Šimkonienei, kuri trasą įveikė per 30 min. 37 sek. Bronzos medalį iškovojo Vilniaus „Fortūnos“ klubo atstovė Vaida Reinartaitė trasoje užtrukusi 31 min. 46 sek.

Vyrų elito grupės sportininkams teko įveikti 7,9 km trasą ir surasti 19 kontrolinių punktų. Lietuvos čempiono vardą sprinto rungtyje iškovojo Šarūnas Dmukauskas, atstovaujanti Ignalinos „Būdakalnio“ klubui, jis trasoje užtruko 28 min. ir 23 sek. Antrą vietą užėmė Šiaulių „Sako“ klubo sportininkas Petras Andrašiūnas, kuris trasą įveikė per 29 min. 22 sek. Trečia vieta atiteko Donatui Čelkiui iš Ignalinos „Būdakalnio“ klubo, trasą įveikusiam per 30 min. 14 sek.

Sekmadienį Kazokiškių miške sportininkai kovojo dėl apdovanojimų vidutinėje trasoje. Moterų elito grupėje vėl nugalėjo vilnietė Karolina Mickevičiūtė, kuri 15,8 km trasą su 16 kontrolinių punktų įveikė per 57 min. ir 50 sek. Antą vietą iškovojo Ignalinos „Būdakalnio“ klubo atstovė Ramunė Arlauskienė, kuri trasoje užtruko 59 min. 09 sek., trečia liko Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinė Algirda Zaliauskaitė, trasą įveikusi per 1 val. 5 min. ir 16 sek.

Vyrų elito grupėje čempionu vidutinėje trasoje tapo Ignalinos „Būdakalnio“ klubui atstovaujantis Donatas Čelkys, jis 21,6 km trasą su 19 kontrolinių punktų įveikė per 1 val. 5 min. ir 21 sek. Sidabrą iškovojo „Telšių“ klubo sportininkas Regimantas Kavaliauskas, jis trasoje užtruko 1 val. 5 min. 26 sek. Bronzos apdovanojimas atiteko Petrui Andrašiūnui iš Šiaulių „Sako“ klubo, kuris trasą įveikė per 1 val. 6 min. ir 39 sek.

Geriausius rezultatus Lietuvos čempionate pasiekę sportininkai atstovaus šalį Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate, kuris vyks Lenkijoje, birželio 12 – 23 dienomis.