17,5 km ilgio su 120 m pakilimu MTB trasa driekėsi Nemuno pakrante, žvyrkeliais, miško ir lauko keliukais su gamtinėmis kliūtimis, smėlėtomis įkalnėmis, greitais nusileidimais ir posūkiais. Dalyviai turėjo važiuoti dieną ir naktį.

Daugiausiai ištvermės iš dalyvių pareikalavusioje vyrų solo grupėje 24 val. kategorijoje nugalėjo svečias iš Latvijos Rygos Veloclub.lv Kapralovs Aleksandrs nuvažiavęs 21 ratą (367 km) per 23:04:02. Antras buvo vilnietis Žan Šumel, 6 komanda 18 ratų (315 km) per 23:05:17 val. Trečias liko vilnietis Mindaugas Strumskis, klubas „Perkūnas“ su 16 ratų (280 km) per 23:26:55 val.

Solo grupėje 12 val. kategorijoje greičiausias buvo Aurelijus Dvelys iš S-Sportas įveikęs 13 ratų (227 km) per 11:53:54 va. Antras S-Sportas atstovas Egidijus Kulikauskas 7 ratai (122 km) per 11:00:34. Trečias Dalius Krisiukėnas 6 ratai (140 km) per 8:12:11 val.

Aštri konkurencija ir žiūrovus džiuginusi kova iki paskutinės minutės vyko vyrų ir mišriose ketvertų komandose.

Vyrų ketvertų grupėje pirmą vietą užėmė 4WD komanda, bendrai nuvažiavę 34 ratus (595 km) per 23:38:40 val. Po atkaklios kovos antrą vietą iškovojo „Dviratai-Thermowave“ komanda, įveikusi 32 ratus (560 km) per 23:44:45. Trečia vieta atiteko TOODE-MTBCC komandai iš Vilniaus, nuvažiavusiai 32 ratus per 23:47:13 val.

„Mix-4“ mišrių ketvertų kategorijoje stipriausia buvo „Paskutinės sekundės“ komanda nuvažiavusi 31 ratą per 23:33:01 val. Po atkaklios kovos antra liko TSMK „Raidas“ komanda su 30 ratų per 23:40:00 val. Trečioje vietoje Best Team Ever Made iš Kauno su rezultatu 26 ratai per 23:11:07 val.

„Mix-8“ aštuonetų grupėje komandos vietas pasidalino sekančiai: pirmi - ABBA 6962 kolektyvas (29 ratai per 23:12:58 val.), antri - „Miško vaiduokliai“ (27 ratai per 23:34:37 val.), treti - „Best Team Ever Made“ 2-oji komanda su 26 per 23:33:00 val.

Antrą kartą Lietuvos kalnų dviračių sporto istorijoje vykusios 24val. varžybos yra populiarios pasaulyje ir aplinkinėse šalyse. Vyksta nacionaliniai turnyrai ir Pasaulio čempionatai, kuriuose kalnų dviratininkai pasitikrina ištvermės ir valios ribas, laimint stipriausiems. Lietuvos sportininkai yra laimėję pirmas ir prizines vietas 24 h varžybose Lenkijoje, Latvijoje 2010, 2011 ir 2012 m.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)