Vyrų grupėje sprinto trasoje, kurios ilgis optimaliausiu maršrutu buvo 3,6 km su 12 kontrolinių punktų, nugalėjo Nerijus Šulčys (Vilniaus „Perkūno“ klubas), trasą įveikęs per 22 min. 16 sek. Nuo nugalėtojo atsilikęs 48 sek., antrąją vietą užėmė Vitalijus Petrulis (Telšių „Telšių“ klubas). Trečiąją vietą užėmė Vilius Aleliūnas (Šiaulių „Igtisos“ klubas), nugalėtojui pralaimėjęs 1 min. 9 sek.

Moterų grupėje nugalėjo Gabrielė Keinaitė (Šiaulių „Sako“ klubas), trąsą, kurios ilgis optimaliausiu maršrutu buvo 2,9 km su 11 kontrolinių punktų, įveikusi per 22 min. 50 sek. Antrąją vietą užėmė Ramunė Arlauskienė (Ignalinos „Būdakalnio“ klubas), atsilikusi 19 sek. Trečiąją vietą užėmė Gabija Ražaitytė (Kauno „Medeinos“ klubas), nugalėtojai pralaimėjusi 3 min. 2 sek.

Antrą dieną varžybos vyko ilgoje trasoje. Vyrų trasos ilgis optimaliausiu maršrutu buvo 16,8 km su 24 kontrolinių punktų, o moterų – 11,8 km su 19 kontrolinių punktų.
Lietuvos orientavimosi čempionatas (Donato Lazausko nuotr.)

Kaip ir pirmą dieną, vyrų grupėje nugalėjo Nerijus Šulčys iš Vilniaus „Perkūno“ klubo (1 val. 32 min. 50 sek.), antrąją ir trečiąją vietas užėmė Telšių „Telšių“ klubo atstovai Regimantas Kavaliauskas (1 val. 34 min. 8 sek.) ir Vitalijus Petrulis (1 val. 38 min. 21 sek.).

Moterų grupėje nugalėjo Ramunė Arlauskienė iš Ignalinos „Būdakalnio“ klubo (1 val. 18 min. 18 sek.), antrąją vietą užėmė Gabrielė Keinaitė iš Šiaulių „Sako“ klubo (1 val. 21 min. 43 sek.), trečiąją – Gabija Ražaitytė iš Kauno „Medeinos“ klubo (1 val. 27 min. 14 sek.).

Kitas Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato etapas numatytas kovo 9-10 dienomis Madonos (Latvija) apylinkėse, kurio metu sportininkai varžysis vidutinėje trasoje ir estafetėse.