Roma Puišienė buvo 27-a (26 min. 25 sek.), Renata Paulauskienė – 32-a (27 min. 27 min.), Vaida Reinartaitė - 33-ia (27 min. 33 sek.), Asta Šimkonienė - 35-a (27min. 58 sek.).

Moterų grupėje startavo 61 sportininkė, turėjusios įveikti 5,7 kilometro su 21 kontroliniu punktų trasą. Aukso medalį iškovojo švedė Cecilia Thomasson, trasoje užtrukusi 20 min. 32 sek. Antrą vietą užėmė Eeva-Liisa Hakala iš Suomijos, nugalėtojai pralaimėjusi 10 sek. Trečia liko rusė Tatiana Repina, nugalėtojai pralaimėjusi 26 sek.

Nugalėtoju vyrų grupėje, kurios ilgis 6,1 kilometro su 22 kontroliniais punktais, tapo estas Tanis Ermas, distancijoje užtrukęs 19 min. 24 sek. Antrą vietą užėmė taip pat Estijos atstovas Lauri Malsroosas, nugalėtojui pralaimėjęs 21 sek. Trečia vieta atiteko čekui Krystofui Bogarui, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 53 sek.

Aukščiausią vietą iš šešių startavusių lietuvių užėmė praeitų metų pasaulio jaunimo vicečempionas Jonas Maišelis, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 42 sek. ir užėmė 20 vietą. Julius Juodišius užėmė 45 vietą, trasoje sugaišęs 24 min. 57 min.; Egidijus Pilybas - 50 vietą (25 min. 51 sek.), Petras Andrašiūnas - 51 vietą (25 min. 56 min). Kiti startavę lietuviai Šarūnas Dmukauskas ir Regimantas Kavaliauskas buvo diskvalifikuoti.

Jaunimo vaikinų grupėje iš Lietuvos atstovų geriausiai pasirodė Vytenis Miliūnas, užėmęs 16 vietą (21 min. 4 sek.). Aidas Žigilėjus užėmė 21 vietą (21 min. 34 sek.), o Dominykas Būta – 34 vietą (25 min. 50 sek.). Vaikinų grupėje nugalėjo prancūzas Cedricas Beillas, trasoje užtrukęs 17 min. 38 sek. Sidabro medalį iškovojo austras Andreas Waldmannas, nuo nugalėtojo atsilikęs 1 min. 21 sek. Trečią vietą užėmė Andersas Blomsteris iš Suomijos, nugalėtojui pralaimėjęs 1 min. 41 sek. Sprinto distancijoje varžėsi 63 vaikinai, turėję įveikti 5,4 kilometro ilgio trasą su 19 kontrolinių punktų.

Jaunimo merginų grupėje nugalėtoja tapo Henna Saarinen iš Suomijos (19 min. 44 sek.). Antrą vietą užėmė Svetlana Poverina iš Rusijos, nugalėtojai pralaimėjusi 7 sek. Trečią vietą užėmė Veronika Kubinova iš Čekijos, nuo nugalėtojos atsilikusi 47 sek.

Lietuvė Algirda Zaliauskaitė užėmė 10 vietą, nugalėtojai pralaimėjusi 2 min. 55 sek. Milda Dautartaitė užėmė 19 vietą (28 min. 34 sek.), Patricija Babrauskaitė – 21 vietą (29 min. 32 sek.), o Viktorija Michnovič buvo diskvalifikuota.

Trečiadienį sportininkai tęs pasirodymą ir varžysis vidutinėje trasoje.