200 m kompleksinio plaukimo rungtyje varžėsi kaunietė Birutė Statkevičienė, Remigijus Kabečius ir Arlandas Juodeška.

B. Statkevičienė gerokai aplenkė savo varžoves, finišavo pirma ir tapo Europos čempione (3.01,55 sek.). Antra buvo olandė Christine Nieuwenhuis (3,14.36 sek), o trečia - vokietė Heli Houben (3.17,45 sek.).

Birutė Statkevičienė - Europos čempionė

Šioje vyrų rungtyje startavęs R. Kabečius finišavo dvyliktas (2.42,63 sek.), o A. Juodeška – 24-as (2.51,94 sek.).

R. Kabečius tokiose varžybose dalyvauja pirmą kartą ir jo užimta 12-a vieta yra aukšta.

B. Statkevičenė dar plauks 50 m, 100 ir 200 m nugara. Jos reitingai čempionate šiuose nuotoliuose yra atitinkamai ketvirtas, antras ir antras.

Varžybose taip pat kovos ir šuolininkai į vandenį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)