Turnyras prasidėjo Kauno miesto savivaldybės ir Kauno žurnalistų rungtynėmis. Atkakli dvikova baigėsi taikiai - 1:1. Antrame susitikime Lietuvos sporto universiteto dėstytojų ir darbuotojų komanda 4:3 įveikė savivaldybės futbolininkus. Antrame kėlinyje LSU užtikrintai pirmavo 4:1, tačiau praleido du įvarčius susitikimo pabaigoje. Lemiamoje dvikovoje susitiko LSU ir Kauno žurnalistai. Universiteto komandai užteko lygiųjų ir kai atrodė, kad taurė atiteks LSU, Kauno žurnalistai, iki susitikimo pabaigos likus minutei, pelnė pergalingą įvartį ir laimėjo 1:0. Antrus metus iš eilės taurę kėlė Kauno žurnalistų komandos kapitonas Zigmantas Jurevičius.

LSU dėstytojų ir darbuotojų komandos garbę pirmą kartą turnyro istorijoje gynė moteris. Su vyrais aikštėje grūmėsi buvusi Kauno moterų komandos žaidėja, Sporto biomedicinos fakulteto darbuotoja Airida Vasyliutė.

Pertraukų tarp rungtynių metu Europos U-19 futbolo čempionato Lietuvoje rengėjai kvietė žaidėjus išbandyti smūgio stiprumą ir taiklumą. Komandos apdovanotos LSU ir Europos U-19 futbolo čempionato suvenyrais.

Turnyrą LSU rektoriaus taurė 2013 rengė Lietuvos sporto universitetas. Partneriai - Nacionalinė futbolo akademija Kaune ir 2013 m. Europos U-19 futbolo čempionato Lietuvoje organizatoriai.