Gargždų komanda pastaruoju metu tiesiog stulbinamai pastovi - tuo pačiu rezultatu 4:1 ankstesniuose dviejuose turuose buvo nugalėti „Šiauliai“ ir Tauragės „Tauras“.

Beje, pirmajame rate alytiškiai „Bangą“ nugalėjo 3:0 ir iškovojo kol kas vienintelę pergalę A lygoje.

Turnyrinėje lentelėje „Banga“ dėl didesnio įmuštų įvarčių skaičiaus pakilo į šeštą vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusius „Šiaulius“.

Nuo pirmųjų minučių aikštės šeimininkai ėmė ieškoti kelių link varžovų vartų. Rungtynėse prieš Tauragės „Taurą“ puikiai rungtyniavęs Aleksėjus Aleksejevas tolimais šūviais kėlė daug problemų Donatui Mikučioniui. „Bangos“ legionierius buvo labai arti sėkmės 14 minutę, tačiau stiprų smūgį į artimą vartų kampą vartininkui pavyko atmušti.

Žaidimo persvarą Gargždų komandai įrodyti pavyko 21-ąją minutę. Pasižymėjo T.Čargeišvilis, kurio iš maždaug 30 metrų pažeme smūgiuotas kamuolys tinkle atsidūrė atsimušęs į virpstą.

Vienintelę realią progą pirmajame kėlinyje „Dainava“ sukūrė tik 30-ąją minutę. Darius Cibulskas po kampinio pavojingai smūgiavo galva, priversdamas Rimantą Bogužą pademonstruoti reakciją ir kamuolį atmušti kojomis.

42-ąją minute į alytiškių vartus krito antrasis įvartis. Po kampinio svečių baudos aikštelėje kilo sumaištis, vienas iš gynėjų nepataikė į kamuolį, leisdamas Martynui Dūdai padvigubinti rezultatą.

D.Mikučionis buvo priverstas kristi po A.Aleksejevo kojomis 56-ąją dvikovos minutę, kad, atmušdamas kamuolį, apsaugotų komandą nuo trečiojo įvarčio. Vis tik „Dainavos“ vartų sargas buvo bejėgis 64-ąją minutę, kai po T.Čargeišvilio baudos smūgio kamuolys atsitrenkė į skersinį, atšoko į aikštę, pataikė į atbėgantį Aurelijų Staponką ir gan kurioziškai įkrito į vartus.

Minimalią galimybę išgelbėti rungtynes svečiai gavo 70-ąją minutę. Cloud Dezire įkirto į baudos aikštelę, sulaukė labai tikslaus perdavimo ir užbaigė vieną iš retų  „Dainavos“ atakų stipriu smūgiu į apatinį kampą.

Vis tik, perėmusi iniciatyvą, Alytaus komanda nieko pavojingo sukurti nesugebėjo. Negana to,  87-ąją minutę už pražangą baudos aikštelėje į alytiškių vartus rungtynių arbitras nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo po keitimo aikštelėje pasirodęs Gajus Kulbis.

Jau per teisėjo pridėtą laiką puikios progos sušvelninti rezultatą neišnaudojo D.Cibulskas, iššokęs prieš vartininką, tačiau nepataikęs į tolimą vartų kampą.

„Sūduva“ dar kartą sumušė „Taurą“

Po triuškinamos pergalės pirmajame rate 6:1 Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą šį sezoną nepasigailėjo Tauragės „Tauro“. Šįkart – namuose, kur iškovota pergalė 3:0. Du įvarčius įmušti pavyko Audriui Brokui

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo „Sūduva“. „Tauro“ gynybą draskė Nerijus Valskis, Rafaelis Ledesma, A.Brokas.

16-ąją min. po pavojingo marijampoliečių išpuolio į savo vartus vos neįsimušė Mantvydas Eiza. Dar po penkių minučių „Sūduvos“ žaidėjai prašė 11 metrų baudinio, bet gavo geltoną kortelę N.Valskiui už vaidybą. Baudinys į Tauragės komandos vartus buvo skirtas 24-ąją min., kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Mantas Lėkis. N.Valskis įmušė septintą savo įvartį šį sezoną, pasiųsdamas kamuolį į tauragiškių vartus jau ketvirtą sykį šį sezoną.

35-ąją min. N.Valskis atsidūrė vienas prieš vartininką Martyną Matuzą po idealaus R.Ledesmos perdavimo, bet į vartus nepataikė. Jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį smūgiu per save virš skersinio efektingai paleido R.Ledesma, tačiau rezultato padidinti marijampoliečiams nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo antru įvarčiu. 48-ąją min. A.Brokas gavo puikų R.Ledesmos perdavimą iš aikštės gilumos ir padidino „Sūduvos“ persvarą – 2:0. 57-ąją min. A.Brokas ir dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus – vis po to paties R.Ledesmos perdavimo.

66-ąją min. Marijampolės komanda turėjo idealią progą įmušti, bet iš arti į vartus nepataikė aikštėje ką tik pasirodęs Armandas Breivė. „Sūduva“ ir vėliau tvirtai kontroliavo situaciją, o 85-ąją min. N.Valskis pataikė į virpstą. Jau per teisėjo pridėtą laiką iš toli pavojingai iššovė R.Ledesma, bet kamuolį atrėmė buvęs Marijampolės komandos vartininkas M.Matuzas.

Gargždų „Banga“ 4–1 Alytaus „Dainava“

22' [1-0] Tamazis Čargeišvilis
43' [2-0] Martynas Dūda
64' [3-0] Aurelijus Staponka
70' [3-1] Klodas Ernestas Dezire'as
87' [4-1] Gajus Kulbis (iš 11 m baudinio)

„Sūduva“ 3-0 „Tauras“

24' [1-0] Nerijus Valskis
48' [2-0] Audrius Brokas
57' [3-0] Audrius Brokas