Aktyviai prasidėjusiose rungtynėse didžiąją laiko dalį kamuolį kontroliavo šeimininkai. Per 15-ą minučių „Atlanto“ futbolininkai atliko kelis smūgius pavojingus smūgius, tačiau progų išnaudoti nesugebėjo.

Nepaisant geresnio šeimininkų žaidimo, pirmieji pasižymėjo „Sūduvos“ futbolininkai, kuomet 22-ą rungtynių minutę po pakelto kampinio įvartį galva pelnė gynėjas Maximiliano Ugge.

32-ą minutę svečiai padvigubino persvarą, kuomet iš kairiojo krašto į baudos aikštelę kamuolį pro gynėją prasimetęs Valentinas Boronovskis tiksliai jį pasiuntė į tolimąjį vartų kampą.

Atsiliekančių vaidmenyje atsidūrę klaipėdiečiai toliau kontroliavo žaidimą ir kūrė progas, kol galiausiai 42-ą minutę sugebėjo pasižymėti. Rezultatą smūgiu iš už baudos aikštelės sušvelnino Gediminas Kruša.

Po pelnyto įvarčio „Atlanto“ futbolininkai toliau prispaudė svečių vartus, tačiau įvarčių pirmame kėlinyje pelnyti nespėjo ir komandos į rūbines ilsėtis išėjo rezultatui esant 1:2.

Antro kėlinio pradžioje ir toliau žaidimo kontrolė priklausė šeimininkams, o 57-ą už žaidimą ranka baudos aikštelėje geltona kortele nubaustas pirmojo įvarčio autorius „Sūduvos“ gynėjas Maximiliano Ugge, kuris už ginčus su teisėju užsidirbo ir antrą kortelę bei buvo išvytas iš aikštės.

Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo antrą įvartį pelnęs „Atlanto“ saugas Gediminas Kruša.

Per likusį laiką daugumoje likę klaipėdiečiai dėjo visas pastangas, kad įmuštų pergalingą įvartį, tačiau savų progų išnaudoti nesugebėjo ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Visi rezultatai:

Atlantas 2 - 2 Sūduva
22' [0 - 1] Maximiliano Ugge
32' [0 - 2] Valentin Baranovskij
42' [1 - 2] Gediminas Kruša
57' [2 - 2] Gediminas Kruša (iš 11 metrų baudinio)

Šiauliai 1 - 4 Banga
4' [0 - 1] Tamaz Chargeishvili (iš 11 metrų baudinio)
6' [0 - 2] Aurelijus Staponka
17' [0 - 3] Aurelijus Staponka
36' [1 - 3] George Alaverdashvili
90' [1 - 4] Gajus Kulbis