Prancūzija šiose Senojo žemyno pirmenybėse pralaimėjo tik vieną kartą ir iškovojo aštuonias pergales, o graikai laimėjo šešis mačus ir patyrė tris nesėkmės.

Rungtynės

Prancūzijos rinktinės starto penketas: Tony Parkeris, Nicolas Batumas, Mickaelis Gelabale, Borisas Diaw ir Joakimas Noah.

Graikijos rinktinės starto penketas: Nikolaos Zisis, Nickas Calathesas, Antonios Fotsis, Konstantinos Kaimakoglou ir Ioannis Bourousis.

Graikai mačą pradėjo spurtu 7:0, kai tritaškį pataikė A. Fotsis, o dvitaškius įmetė K. Kaimakoglou ir Nickas Calathesas. Po minutės pertraukėlės atsitiesė ir priartėjo 4:7. Graikijos rinktinė nesutriko ir sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 5:0 (15:4). Tada iniciatyvos ėmėsi prancūzas Nando De Colo ir jos pastangomis deficitas sušvelnėjo 12:15. Po T. Parkerio baudų metimų pirmas kėlinys baigėsi 17:14 Graikijos rinktinės naudai.

Nors antras ketvirtis prasidėjo 4 graikų taškais iš eilės (21:14, bet prancūzai netrukus išlygino rezultatą - 21:21. Čia labiausiai pasižymėjo lietuvių „žudikas“ N. De Colo, iki šio momento pelnęs jau 10 taškų. Graikai poziciniame žaidime vėl surinko 4 sausus taškus, o prancūzai net 4 minutes negalėjo pataikyti į varžovų krepšį (27:23, 18 min.). Antras kėlinys baigėsi įspūdingu Graikijos rinktinės vidurio puolėjo I. Bourousio dėjimu (31:27).

Trečias ketvirtis prasidėjo I. Bourousio dėjimu (33:27), bet N. Batumas į tai atsakė tritaškiu (33:30). Vyko lėtas pozicinis, graikams palankus krepšinis 40:38 (27 min.). Prancūzams vargais negalais pavyko išlyginti rezultatą (40:40), bet kitoje atakoje tritaškį smeigė N. Calathesas (43:40). 30 minučių žaidimo taip ir baigėsi.

Nors lemiamą ketvirtį taikliomis baudomis pradėjo graikai (45:40), prancūzai atsakė 7 taškais iš eilės ir 32-ą min. T. Parkeris pirmą kartą persvėrė santykį Prancūzijos rinktinės naudai 47:45. N. Batumas tritaškiu sukūrė prancūzams didžiausią persvarą 52:47. Įsižaidęs T. Parkeris didina savo atstovaujamos komandos pranašumą - 56:50 (likus 3:22 min.). Dvi atakas nerezultatyviai baigę prancūzai, greit prasižengė po priešininkų krepšiu ir siuntė varžovus prie baudų metimų linijos (55:54). N. Batumas dviem dvitaškiais iš eilės saugiau atitolino Prancūzijos ekipą 60:54 (likus 1:12 min.). N. Zisis ir N. De Colo pataiko baudas (62:56). Graikų atakos metu klysta N. Zisis ir J. Noah įtvirtino Prancūzijos rinktinės pergalę 64:56.

Rezultatas:

Prancūzija - Graikija - 64:56 (14:17, 13:14, 13:12, 24:13).

Prancūzija: Tony Parkeris 18 (37:22 min., 5 atk. kam., 3 rez. perdav., 4 klaid., 7/15 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos), Nando De Colo 16 (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Nicolas Batumas 15 (3 klaid., 3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Ali Traore 6, Joakimas Noah 5 (8 atk. kam.), Florientas Pietrusas 2 taškai (6 atk. kam.).

Graikija: Ioannis Bourousis 17 (11 atk. kam., 4 klaid., 5/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/9 baudos), Antonios Fotsis 9 (5 atk. kam.), Nickas Calathesas 7, Nikolaos Zisis 6 (4 atk. kam., 5 rez. perdav.), Kostas Koufos 5 taškai.