Abi šios ekipos pirmame grupių varžybų etape nustebino krepšinio specialistus gana brandžiu žaidimu. Makedonija šiuo metu turi jau tris įskaitines pergales ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, o gruzinams - 0 pergalių - liko kautis tik dėl garbės.

Gruzijos komandai negalėjo padėti traumuotas lyderis Zaza Pačulija.

Rungtynės

Pirmus taškus gražiu dėjimu ir tritaškiu pelnė gruzinai (5:0). Netrukus Gruzijos rinktinė jau pirmavo 7:4. Sužaidus pusę kėlinio persvara vis dar priklausė Gruzijos ekipai 11:10. Šis rezultatas nesikeitė beveik 3 minutes, nes abiejų rinktinių krepšininkai daug klydo ir netaikliai atakavo net iš patogių padėčių. Kėlinio pabaigoje Makedonijos ekipa persvėrė rezultatą 13:12.

Antras ketvirtis prasidėjo Pero Antičiaus ir Bo McCalebbo taškais (18:12). Vyko lygi kova, bet nedidelį pranašumą išlaikė makedonai (20:14). Po Damjano Stojanovskio dvitaškio ir baudų metimų Makedonija įgijo didžiausią persvarą 24:14 (atkarpa - 11:2). Gruzinai sutriko ir žaidė po vieną. Šiuo momentu traumą dar patyrė Georgijus Cincadze ir buvo išneštas iš aikštės. Jis spėjo pelnyti 1 tašką ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tada gruzinai, tarsi, atsibudo. V. Sanikidzė dviem dėjimais iš eilės juo priartino prie varžovų 23:25. Po 20 minučių žaidimo Makedonija kukliai pirmavo 29:26.

Trečias ketvirtis prasidėjo gruzino V. Boisos taškais. Prasidėjo kova taškas į tašką. Po Nikolozo Ckitišvilio tritaškio Gruzijos rinktinė po ilgos pertraukos persvėrė santykį 35:34, 37:25. Tačiau gruzinams sunkiai sekėsi stabdyti vikrųjį B. McCalebą. Po D. Stojanovskio tritaškio, P. Antičiaus dvitaškio ir Vojdano Stojanovskio baudų Makedonija vėl atitrūko 49:38. Greitai Makedonijos rinktinė jau pirmavo 14 taškų skirtumu 52:38. Po 30 minučių makedonų pranašumas buvo 54:44.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo N. Ckitišvilio taškais (47:54), o netrukus Tornike Šengelija metimu iš po krepšio ir N. Ckitišvilio baudomis dar labiau aptirbdė deficitą - 52:54. Gruzinai 3 minučių atkarpą laimėjo 8:0. Tačiau B. McCalebbas perėmė du kamuolius iš eilės ir pelnęs 4 taškus vėl grąžino saugesnį pranašumą 58:52. Mačo pabaigoje prasidėjo tikras nervų karas - vos gruzinai priartėdavo (57:61), makedonai vėl atitrūkdavo (63:57). N. Ckitišvilis dvitaškiu ir taikliomis baudomis išlygino rezultatą 63:63 (likus 16 sek.). Paskutinę ataką gražiu prasiveržimu po krepšiu baigė B. mcCalebbas ir išplėšė pergalę Makedonijai 65:63.

Rezultatas:

Makedonija - Gruzija - 65:63 (13:12, 16:14, 25:18, 11:19).

Makedonija: Bo McCalebbas 27 (4 atk. kam., 4 per. kam., 2 rez. perdav., 10/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 7/9 baudos), Pero Antičius (7 atk. kam.) ir Vojdanas Stojanovski po 8, Vlado Ilievski 6, Predragas Samardžiskis 5 taškai (6 atk. kam

Gruzija: Nikolozas Ckitišvilis 20 (10 atk. kam.), Viktoras Sanikidze 15, Manučaras Markoišvilis 8, Marquezas Haynesas 6 taškai.