Makedonija Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo septynias pergales ir patyrė du pralaimėjimus. Lietuva laimėjo šešerias rungtynes ir patyrė tris nesėkmes.

Prieš rungtynes įvyko susistumdymas tarp Lietuvos ir Makedonijos rinktinės fanų, kurie panoro išskleisti didžiulę savo šalies vėliavą.

Rungtynės:

Lietuvos rinktinės starto penketas: Mantas Kalnietis, Rimantas Kaukėnas, Simas Jasaitis, Darius Songaila ir Robertas Javtokas.

Makedonijos rinktinės starto penketas: Vlado Ilievskis, Bo McCalebbas, Vojdanas Stojanovkis, Pero Antičius ir Predragas Samardžiskis.

Pirmus taškus puskabliu pelnė D. Songaila ir tada prasidėjo beprotiško greičio krepšinis. Metimais keitėsi P. Samardžiskis (2 tšk.), S. Jasaitis (3 tšk.), D. Songaila (2 tšk.), V. Ilievskis (2 tšk.) ir Mantas Kalnietis (2 tšk.). Po R. Kaukėno dvitaškio ir R. Javtoko 4 taškų iš eilės lietuviai pirmavo - 17:10. Tačiau B. McCalebbas savo 4 taškais priartino makedonus (17:15). Paulius Jankūnas bauda ir Šarūnas Jasikevičius reidu po krepšiu vėl atitolino mūsiškius (20:15), bet lietuvių klaida pasinaudojęs B. McCalebbas dvitaškiu su pražanga beveik ištirpdė pranašumą (20:18).

Antras ketvirtis prasidėjo Š. Jasikevičiaus taškais iš vidutinio nuotolio (22:18), bet B. McClaebbas atsakė tritaškiu (22:21). Vyko atkakli, bet chaotiška kova, o rezultatas nesikeitė kelias minutes. Lietuvos rinktinės spurtą 6:0 dėjimu pradėjo R. Javtokas, dvitaškiais pratęsė R. Kaukėnas ir Martynas Pocius, o skirtumas tapo rekordinis (29:21). Taškais apsikeitė M. Kalnietis ir B. McCalebbas (31:24). Makedonai atsitiesė ir vėl priartėjo 31:28. Lietuviai iki šio momento pralaimėjo kovą po krepšiais (20:25) ir leido varžovams po savo lenta sugriebti net 13 kamuolių. Po 20 minučių mūšio Lietuvos rinktinė pirmavo - 34:30.

Trečias ketvirtis prasidėjo R. Javtoko taškais, bet B. McCalebbas atsakė taikliomis baudomis. Po V. Stojanovskio dviejų tritaškių iš eilės makedonai išlygino rezultatą (38:38). Laimė, iš toli pataikė ir M. Kalnietis (41:38). Toliau vyko kova taškas į tašką (41:41), o B. McCalebbas bauda pirmą kartą išvedė Makedoniją į priekį (41:42). Vos tik D. Songaila ir S. Jasaitis trūktelėjo mūsiškius pirmyn (45:42), V. Stojanovkis atsakė tritaškiu, o P. Antičius - dvitaškiu (47:47). Jonas Valančiūnas dvitaškiu su pražanga ir S. Jasaitis metimu iš po krepšio suteikė Lietuvos ekipao mažą pranašumą (52:47). Po trijų kėlinių lietuviai pirmavo - 52:49.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo D. Songailos dvitaškiu (54:49), bet V. Stojanovskis atsakė savo penktu (5/5) tritaškiu - 54:52. Svarbu metimą iš vidutinio nuotolio pataikė Š. Jasikevičius (56:52), bet iš toli „įšovė“ P. Antičius (56:55). Po gerai surengtos greitos atakos R. Kaukėnas savo firminiu „balionu“ dešine padidino pranašumą (60:55). Bet B. McCalebbas ir P. Antičius baudomis priartino varžovus (60:59). Tada S. Jasaitis ir B. McCalebbas pasikeitė dvitaškiais (62:61), vėliau P. Jankūnas įmetė su pražanga (65:61), bet B. McCalebbas atsakė prasiveržimu iš po krepšio (65:63).

Tačiau čia lietuviams pradėjo fatališkai nesisekti. Kitoje atakoje Š. Jasikevičius paslydo ir prarado kamuolį. Po makedonų netaiklaus metimo D. Songaila atkovojo kamuolį, bet tuoj pat perduodamas jį ir prarado. Tai buvo vienintelė Lietuvos rinktinės puolėjo klaida šiame mače. V. Ilievskis, likus 11 sek., pataikė tritaškį ir persvėrė santykį (65:66). Po minutės pertraukėlės pirma Lietuvos rinktinės ataka nepavyko, o antroje S. Jasaitis laisvas dešiniame krašte neįmetė iš vidutinio nuotolio. Pražanga sustabdytas V. Ilievskis, likus 0,5 sek., pataikė vieną baudą, o antrą - sąmoningai prametė. Skaudus Lietuvos rinktinės pralaimėjimas - 65:67 ir palaidotos viltys kovoti dėl medalių.

Rezultatas:

Lietuva - Makedonija - 65:67 (20:18, 14:12, 18:19, 13:18).

Lietuva: Robertas Javtokas 13 (6 atk. kam., 6/6 dvitaškiai, 1/2 baudos), Darius Songaila 12 (2 atk. kam., 1 klaid., 6/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), Mantas Kalnietis 9 (9 atk. kam., 4 rez. perdav., 3/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), Šarūnas Jasikevičius 7 (5 atk. kam., 5 rez. perdav., 4 klaid., 3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), Rimantas Kaukėnas 6 (3 atk. kam., 3/5 dvitaškiai), Paulius Jankūnas 4, Jonas Valančiūnas 3 (6 atk. kam., 5 klaid., 1/3 dvitaškiai), Martynas Pocius 2 (1/2 dvitaškiai), Kšyštofas Lavrinovičius 0 taškų (6 min., 1 atk. kam.).

Makedonija: Bo McCalebbas 23 (7/14 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 6/7 baudos), Vojdanas Stojanovkis 15 (5/5 tritaškiai), Vlado Ilievskis 12 (2/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/4 baudos), Pero Antičius 8 (9 atk. kam., 1/4 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/4 baudos), Predragas Samardžiskis 7 (10 atk. kam., 2/8 dvitaškiai, 3/4 baudos), Gjorgijus Čekovskis 2 taškai.