Prienų ekipa savo sąlygas diktavo nuo pat rungtynių pradžios bei neleido „Neptūnui“ „mažajame“ finale sukurti intrigos.

Rungtynės

Susitikimą geriau pradėjo Prienų ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 min. pirmavo 7 taškais - 14:7.

Dar po dviejų minučių skirtumas išaugo iki 9 taškų - 20:11, o prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius - 28:17. Iki ketvirčio pabaigos "Neptūno" deficitas išaugo iki 13 taškų - 20:33.

"Rūdupį" pirmajame kėlinyje į priekį vedė Adas Juškevičius, kuris per pirmąsias 10 minučių surinko 11 taškų.

Antrą ketvirtį Prienų ekipa pradėjo 8 taškais iš eilės, o skirtumas išaugo iki 21 taško - 41:20.

"Rūdupis" nemažino apsukų ir likus 3 min. iki didžiosios pertraukos Prienų ekipa buvo pelniusi dukart daugiau taškų nei varžovai - 52:26.

Įpusėjus rungtynėms "Rūdupio" pranašumas tebebuvo triuškinamas - 55:32.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos - savo sąlygas ir toliau užtikrintai dominavo. Prieš paskutinę rungtynių dalį Prienų krepšininkai pirmavo 80:55.

Per likusį rungtynių laiką stebuklo "Neptūnui" sukurti nepavyko - "Rūdupis" šventė užtikrintą pergalę 98:74.

"Rūdupis": Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

"Neptūnas": Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.

Pusfinalyje Prienų krepšininkai tik po dramatiškos kovos 73:75 nusileido Kauno „Žalgiriui“, o uostamiesčio ekipa 65:84 turėjo pripažinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą.