Jau nuo pat rungtynių pradžios meistriškumo skirtumas buvo akivaizdus - po pirmųjų 10 minučių Lietuva pirmavo dviženkle persvara - 28:16.

Antrajame kėlinyje vyko kiek lygesnis žaidimas, o lietuviai savo pranašumą padidino tik minimaliai - komandos ilsėtis išėjo šeimininkams pirmaujant 51:38.

Po pertraukos Lietuvos rinktinės persvara tapo triuškinama, o suomiai nieko negalėjo padaryti. Po trečio ketvirčio Lietuva pirmavo 81:52.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir ketvirtajame kėlinyje, o lietuviai šventė triuškinamą pergalę 91:59.

Šiose rungtynėse nežaidė Tomas Delininkaitis, Linas Kleiza, Jonas Mačiulis ir Mindaugas Lukauskis.

Lietuva: M. Gecevičius 19 (4/5 tritaškių), R. Seibutis 18 (5/6 dvitaškių), S. Jasaitis 17, P. Jankūnas 10 (9 atk. kam.), R. Javtokas 6, M. Andriuškevičius, G. Gustas ir T. Klimavičius po 4, M. Pocius ir A. Eitutavičius po 3, D. Motiejūnas 2, M. Kalnietis 1.