Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas šeimininkų kapitonas Paulius Jankūnas, kuris finale buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir krepšį atakavo be klaidų - 7/7 dvitaškiai.

Pusfinalyje „Žalgiris“ 87:73 pranoko „Kėdainiai-Triobet“ ekipą, o „Pieno žvaigždės“ 68:67 nugalėjo Prienų „Rūdupį“.

Rungtynių eiga:

Mačą keturiais taškais pradėjo Paulius Jankūnas, dvitaškį pataikė Milovanas Rakovičius ir žalgiriečiai pirmavo 6:2. „Žalgiris“ ir toliau stengėsi išnaudoti savo priekinės linijos žaidėjus - po dar trijų M. Rakovičiaus taškų jau 9:2. Po Leroy'aus Nobleso ir Pauliaus Morkeliūno taškų pasvaliečiai priartėjo iki 9:13, bet tada pralaimėjo atkarpą 0:7 ir po pirmo kėlinio atsiliko jau 11 taškų skirtumu - 9:20.

Antrame ketvirtyje „Žalgiris“ toliau didino savo atotrūkį - po galingo Sonny Weemso dėjimo ir Marko Popovičiaus dvitaškio šeimininkai turėjo jau 15 taškų pranašumą (26:11). Tiesa, tada po tritaškį smeigė Trevonas Hughesas ir Eimantas Bendžius - 17:26. Visgi „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai pernelyg dažnai klydo, tad žalgiriečiai atsakė įspūdingu savo spurtu 21:0 ir prieš didžiąją pertrauką priekyje buvo jau net 30 taškų - 47:17.

Po pertraukos žalgiriečiai kiek atsipalaidavo gynyboje, bet skirtumas dėl to nemažėjo - 56:25. Kėlinio pabaigoje sėkmingai pasirodė Mindaugas Kuzminskas, o Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai nutolo iki 73:40.

Paskutinis ketvirtis jau tebuvo tik formalumas - jam įpusėjus 85:46, o nuaidėjus finalinei sirenai - 99:62.

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 99:62 (20:9, 27:8, 26:23, 26:22).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14 (7/7 dvitaškiai), Milovanas Rakovičius 11, Marko Popovičius, Vytenis Lipkevičius, Mantas Kalnietis (7 rez. perd.), Tomas Delininkaitis ir Robertas Javtokas po 10, Mindaugas Kuzminskas 9, Tadas Klimavičius 7, Dainius Šalenga 4, Sonny's Weemas ir DeJuanas Collinsas po 2 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Eimantas Bendžius 16 (4/8 tritaškiai), Aurimas Kieža 12, Žydrūnas Kelys 7, Gytis Sirutavičius ir Trevonas Hughesas (10 klaidų) po 5, Paulius Morkeliūnas, Darrickas Leonardas ir Paulo Sergio Prestesas po 4, Leroy'us Noblesas 3, Sylvesteris Morganas 2 taškai.

Blokai: „Žalgiris“ 3 – „Pieno žvaigždės“ 3;

Klaidos: „Žalgiris“ 12 – „Pieno žvaigždės“ 27.

* * *

Primename, kad LKF taurės turnyro mažajame finale dėl trečios vietos Kėdainių „Kėdainiai-Triobet“ 69:65 (19:10, 20:15, 9:18, 21:22) įveikė Prienų „Rūdupį“.