Paskutinį kartą Graikijos čempionais „Olympiacos“ buvo tapę prieš 15 metų - 1997-aisiais. Tuomet taip pat prie ekipos vairo stovėjo Duško Ivkovičius, o komanda tais metais dar iškovojo ir Eurolygos čempionų titulą - visai kaip šiemet.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiacos“ turėjo solidžią 16 taškų persvarą 77:61, tačiau kėliniui baigiantis „Panathinaikos“ vyrai sugebėjo sukurti intrigą ir priartėti iki 4 taškų, visgi pabaigoje jiems pritrūko sėkmės.

Martynas Gecevičius per 3 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 15 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, po 2 kartus prasižengė ir išprovokavo varžovų pražangas, bei surinko 1 naudingumo balą.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 24, Georgios Printezis 14, Acie Law 10 taškų.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 17, Dimitris Diamantidis 13, Efstratios Perperoglou 11, Kostas Kaimakoglou 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)